Київський вояж та партійний туризм

perefarbovani regionuНевелика замітка в останньому номері «Народного слова» під заголовком «У Києві відбувся з’їзд «Самопомочі»» не могла пройти повз увагу небайдужої громади. А йшлося в ній про участь у з’їзді голови РО «Самопоміч» Йосипа Барабаша та голови міської організації «Самопоміч» Вікторії Шумакової. Серед запрошених на з’їзді – міський голова Ігор Гриньків.

Для тих, кому невідомі всі названі прізвища, нагадаємо, що Йосип Барабаш – теперішній депутат Золочівської районної ради, пройшовши на виборах за списком Партії правозахисту, надійного партнера РО Партії регіонів, яку дбайливо розвивав свого часу саме Ігор Гриньків. Вікторія Шумакова – теж нинішній депутат міської ради, представник Народної партії, тієї самої, що під керівництвом екс-голови ВР України Литвина тісно співпрацювала із регіоналами вже у парламенті. Тож, компанія ще та.

Але, дорогі земляки! Згадаймо події річної давнини, коли у столиці України вирував Майдан, а люди, проливаючи кров, відстоювали своє європейське майбутнє. Мешканці нашого міста теж не стояли осторонь цих подій і були активними учасниками київського Майдану. Хто не мав змоги їхати в Київ, щоденно збиралися на золочівський Майдан біля пам’ятника В. Чорноволу, активно підтримували учасників київського Майдану, молилися за майбутнє нашої країни, за тих, хто проливав свою кров на київському й інших майданах країни. А де ж тоді був міський голова Золочева Ігор Гриньків разом із своїми однопартійцями? Чому він не стояв на майдані Незалежності разом із своїм електоратом? Чому жодного разу не вийшов до людей, які стояли на золочівському Майдані під вікнами міської ради, а до останнього вірив, що його партія непереможна і надіявся, що біло-сині кольори, які йому допомогли стати мером, за підтримки беркутят і цього разу таки переможуть велелюдний майдан. Прорахувався… Але не полишає мрії, вона і зараз синіми вогниками гірлянд виграє на ялинках міста!

Вже більше року, як Україна вмивається кров’ю своїх синів і дочок, відстоюючи свою цілісність, незалежність та суверенітет. У цей час окремі керівники, «перефарбувавшись», продовжують торувати свою політичну стежину заради матеріальних благ, міняючи партквитки, як білизну. То де ж мораль?.. І губиться, наче багаж у авіа туристів, політична, та де там, насамперед, людська порядність.

Поїдьте хоч раз на Схід, де золочів’яни у лавах Української армії, Національної гвардії, добровольчих батальйонів воюють з ворогом. Боязно? Звичайно, це ж не красування на сторінках своєї газети, де кожен крок «вилизується», як на алеї слави… Це ж не дерева вирізати чужими руками і навіть не споруджувати водойму на земельних ділянках, які надані безкоштовно вам і вашим однопартійцям під ведення індивідуального сільгоспвиробництва (близько 6 гектарів).

Знімімо ж, нарешті, рожеві окуляри і подивімося, скільки за окремими «добрими справами» є гріха. Зрозуміймо і роз’яснімо іншим – регіонали й на Західній Україні, одягнувши на «вовчу шкуру» «золоте руно», прикрившись стягом партії «Самопомочі», вже готуються до нових виборів, щоб знову владарювати… Подумаймо, чи потрібна комусь така «регіональна «Самопоміч»» і чи потрібні «Самопомочі» такі партійці???

Василь ОГОНОВСЬКИЙ, заступник ДГЗ «Самооборона»
Володимир Зубар – голова Золочівської РОНРУ
Станіслав Федина – голова Золочівської РОВО «Батьківщина»
Андрій Леськів – голова Золочівської РОВО «Свобода»


Залишити відповідь

Next Post

Януковича позбавили звання президента

Верховна Рада позбавила четвертого президента України Віктора Януковича звання президента. За відповідний законопроект №1883 у цілому проголосував 281 депутат. Пише Українська правда. Ухвалений закон авторства Олега Ляшка, Сергія Скуратовського (“Радикальна партія”), Юлій Тимошенко (“Батьківщина”) та Андрія Тетерука (“Народний фронт”) набуває чинності з дня, наступного за днем його опублікування. У пояснювальній […]