Квест — Ваш партнер в інформаційному просторі! (відео)

komputerМагазин  «Квест» надає можливість своїм клієнтам отримати максимальну віддачу від використання сучасних технологій, комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення.
Ми постійно стежимо за новинками на ринку  комп’ютерної техніки, щоб Ви змогли стати найсучаснішими користувачами інформаційного простору. У нас Ви можете по помірній ціні придбати будь-яку комп’ютерну та офісну техніку. Також, у нас функціонує сервісний центр, що дозволяє надати клієнтам якісне гарантійне та після гарантійне обслуговування.

Завітайте до нас і наші спеціалісти нададуть кваліфіковану консультацію та допоможуть  Вам з легкістю долучитись до високих технологій.

Основні напрямки  нашої діяльності такі:

Серед наших клієнтів є державні та приватні установи, підприємства, банки, навчальні і медичні заклади, аптеки  та домашні користувачі.

Наші спеціалісти втілили в життя ряд складних проектів, що дозволяє гарантувати якісний результат.

Наша адреса:

м.Золочів, вул. Рєпіна, 1

ppkvest@ukr.net

моб. тел: 097 651 22 02

Залишити відповідь

Next Post

ТЗОВ “ЕЛЕКТРОКОНТАКТ УКРАЇНА” оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

ТЗОВ “ЕЛЕКТРОКОНТАКТ УКРАЇНА”  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:  МЕНЕДЖЕРА З ПЕРСОНАЛУ Вимоги: Досвід роботи у відділі персоналу (кадрів), або HR; Бажане володіння іноземною мовою (англійською та/або німецькою); Адреса: Україна, Львівська обл., м. Золочів, вул. Кармелюка, 12 тел.: +380976792798   Читайте також: На підприємстві „Електроконтакт Україна“ відкрили їдальню (відео) Поділіться […]