Квартет «Левит» (відео)

levutНа Золочівській землі існує квартет «Левит». До складу квартету «Левит» входить 4-ри учасники. Квартет належить до Золочівського деканату української автокефальної церкви.

Отець  Орест Галан є засновником і керівником квартету, настоятель церкви Всіх Святих землі Української. Отець  Іван Гірняк настоятель церкви Різдва Іона Хрестителя (с.Колтів,с.Руда,с.Хмелива) є також співзасновником. Також у квартет входить Віктор Гембара церковнослужитель церкви Петра і Павла у с. Словіта та Андрій Твердохліб церковнослужитель церкви Всіх Святих землі Української. Над репертуаром «Левиту» працює Неля Мельник – керівнику хору храму св. Софії м. Золочева.

Квартет «Левит» є унікальний тим, що він є вокальний без супроводу музичних інструментів і складається із священників і церковнослужителів.
Детальніше про здобутки та виступи колективу нам розповів О. Орест Галан:


Хто хоче придбати диск з колядками у виконанні квартету “Левит” звертайтеся до настоятеля церкви Всіх Святих землі Української о. Ореста.


Залишити відповідь

Next Post

ЗАЯВА Ради Золочівської районної організації «Союз Чорнобиль України»

Ми, члени Ради Золочівської районної організації «Союз Чорнобиль України», заявляємо про свій категоричний протест і незгоду з діями як центральної влади, так і місцевих державних органів по відношенню до кращих представників українського народу, які стоять на Майдані в Києві, зрештою до всього народу. Звірства, які творили шакали «Беркуту» з людиноподібними […]