Курс свідомих «Включайся!

28 серпня у Львові стартує проект для молоді «Курс свідомих «Включайся!». Тренінговий курс відбувається за ініціативи департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації, патрульної поліції Львівської області та ГО «Курси першої домедичної допомоги САВ» і є продовженням спільної роботи в сфері забезпечення особистої безпеки громадян та підвищення рівня свідомості молоді.
Учасники: молодь 16-30 років, яка проживає у Львівській області (перевага надається учасникам з районів Львівщини).
Програма тренінгу включатиме дводенне навчання:
1 день: психологічні аспекти стресостійкості. Тренер – Анна Лозова (практичний психолог) та ефективна самооборона (інспектори управління патрульної поліції)
2 день: домедична допомога (Василь Кашуба, громадська організація «Курси першої домедичної допомоги «САВ»)
Організатори покривають витрати на проживання, харчування та роздатковий матеріал. Зареєструватись на курс можна до 16:00 год. 23.08.2018

Організатори: департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації, Управління патрульної поліції Львівської області, Курси першої домедичної допомоги САВ та Львівський обласний молодіжний центр. Контактна особа: 0685121268, Софія.

Золочівська РДА

Залишити відповідь

Next Post

Про сплату єдиного внеску членами фермерського господарства

ДФС України у листі від 26.06.2018 №19425/7/99-99-13-02-01-17 надала роз’яснення про порядок сплати єдиного внеску членами фермерського господарства. Зокрема, у листі зазначено, що згідно із законодавчими змінами з 1 січня 2018 року членів фермерського господарства виключено із переліку платників, які мають право на добровільну сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне […]