Культурно-просвітницький захід “Лицарський Хрест Добровольця Львівщини” (відео)

14 березня 2019 року у Львівській національній філармонії відбувся культурно-просвітницький захід “Лицарський Хрест Добровольця Львівщини”.

Було нагороджено відзнакою “Лицарський Хрест” 20 добровольців, з них – 5 посмертно. Перед врученням присутнім було представлено історію життя кожного Героя.

До організації заходу у Львові долучились Юлія Слободян зі спільнотою волонтерів «Подаруй солдату захист», БФ «Солдатські матері» на чолі з Ольгою Тимик, співачка, громадська діячка Софія Федина та громадська активістка, волонтерка, депутат Львівської обласної ради Уляна Дорош. У церемонії нагородження взяли участь: Народна артистка України Жанна Боднарук, Заслужена артистка України Наталка Карпа, Софія Федина, Сергій Котовський, Євген Мацак.

Нагадаємо, що двоє добровольців нагороджених відзнакою “Лицарський Хрест” із Золочівщини.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Олексія та Галини Можаєвих

Цими днями святкують своє золоте весілля подружжя Олексій та Галина Можаєви. Дорогих батьків вітають сини Євген та Юрій, невістки Наталя і Оля, онуки Марта, Владик, Яна та правнуки Настя та Арсен. Минуло вже пів-віку з того часу, Як у Вашому житті цвіла весна. І стільки прожито і пережито разом, І […]