Кухонні меблі: дешево і сердито

Важко уявити будинок без кухні, а кухню без відповідних меблів. Добре облаштоване та правильно сплановане приміщення вражає своєю елегантністю та ергономічністю. Недаремно декоратори та дизайнери наголошують на тому, що кухонні меблі потрібно «підганяти» під інтер’єр.

Дешеві меблі – не значить не якісні

Вибір кухонних меблів сьогодні дійсно великий. Кухонні меблі можуть бути виготовлені з дерева, ЛДСП або фольгованого МДФ. Вони гармоніюватимуть на сільській, класичній, лофтовій, а також сучасній кухні. Не меншою популярністю користуються кухонні меблі з плити МДФ, оброблені елегантними фрезерованими фасадами, що поєднуються з кухнями в стилях арт-деко, бохо, класика і гламур. Купити дешеву кухню можна в меблевому онлайн-магазині https://fayni-mebli.com/ua/tag-kitchen-economy.html. Тут знайдуться колекції, натхненні останніми тенденціями та класикою, які ніколи не виходять з моди. Обирайте найдешевші кухонні меблі найвищої якості!

Практичні кухонні гарнітури

Важко не погодитися з твердженням, що першою і найважливішою рисою меблів, використовуваних для облаштування кухні, повинна бути функціональність. Практичні кухонні меблі – це ті, які, з одного боку, забезпечать оптимальний простір для зберігання багатьох кухонних приладів, а з іншого боку, будуть адаптовані до індивідуальних потреб. Варто шукати такі рішення, завдяки яким все на кухні вашої мрії буде на своєму місці та під рукою. Великою популярністю користуються модульні меблі, які можна комбінувати. Вони дають найбільші можливості і найкраще вписуються в характер обраного інтер’єру. 

Кухня у сучасному стилі

Кухня, оформлена в сучасному стилі – це поєднання комфорту, мінімалізму, естетики та функціональності. Тут немає місця для великої кількості прикрас, деталей і аксесуарів. У сучасній кухні розстановка кухонних меблів не випадкова. Нижня і верхня лінії кухонних шаф утворюють одну гладку поверхню, позбавлену зайвих оздоблень і ручок. Прості, мінімалістичні моделі – справжній хіт серед кухонних меблів. Вони допоможуть оригінально та практично оформити будь-який інтер’єр. Сучасні кухонні меблі – це пропозиція для великих і маленьких квартир.

Варто пам’ятати 

Підбираючи відповідні меблі, варто пам’ятати, що кухня – це місце, де готують і приймають їжу.

  1. Тому її слід обладнати ергономічною стільницею по принципу «робочого трикутника».
  2. Неодмінним елементом її декору є функціональний стіл і зручні стільці або, за бажанням, практичний кухонний куточок. 
  3. Варто поєднувати високу якість з елегантним виконанням. 
  4. Глянцеві фасади можуть бути менш практичними та складними у щоденному догляді, ніж матові.
Next Post

Жіночі рюкзаки як альтернатива сумочці

Жіночі сумочки вміщують багато, що потім важко носити і не зовсім добре для здоров’я спини. На допомогу приходять елегантні жіночі рюкзаки, які за ефективністю не поступаються сумочкам, але вміщають більше і зручніші в носінні. Якщо ви шукаєте цікаву заміну улюбленій сумочці, вибирайте рюкзак.  Носити без навантаження! Навіть якщо ви любите […]