Куди поїхати на поїзді по Україні?

Валізи

Літню відпустку чекають цілий рік, а коли вона наближається, з’являється безліч питань і завдань — завжди хочеться нових вражень, а отже, і нових місць. Здається, населення в цей період ділиться на три категорії: ті, хто вибирають Кирилівку, Бердянськ або Одесу. Однак наша країна багата куди більшою кількістю розкішних місць, які здатні подарувати незабутні враження і море спогадів. Потрібно лише заздалегідь замовити валізу тут, якщо ще цього не зробили. Магазин Samsonite пропонує моделі сумок як для величезної сім’ї, так і для однієї людини.

Ідеї ​​незабутніх подорожей по країні

Covid-19 став спусковим гачком розвитку українського туризму, адже якщо раніше багато хто прагнув полетіти куди подалі, то зараз заздалегідь бронюють місця в готелях країни. Головне — визначитися з тематикою і форматом відпочинку:

  • Замки і фортеці. Це може бути основна програма відпустки або додатковий культурний напрямок, наприклад, якщо ви приїхали на тиждень до Львова. Багато будинків простояли сотні років і зберегли свою первісну велич.
  • Печери. Ідеально для тих, кому захотілося незвичайних вражень. Тут ви відірвані від зовнішнього світу і можете зіткнутися з чимось незвіданим. Подейкують, що можна відшукати цілі підземні замки, створені матінкою-природою.
  • Міський туризм. Вибираєте будь-яке місто на мапі і вирушаєте досліджувати його краєвиди. Почніть з великих обласних центрів. Наприклад, чи були ви вже в столиці? Львові? Харкові?

За допомогою Google можна самостійно скласти маршрут і лише за необхідності замовити екскурсовода, наприклад, під час відвідування історичних місць. Платформи з бронювання номерів у готелях дозволяють віддалено обрати для себе відповідне житло, орієнтуючись на побажання в залежності від потреб та бюджету. Безумовно, карантин став не найщасливішим епізодом у житті багатьох підприємців, проте він дав нам шанс по-новому поглянути на український туризм. Плануйте свою відпустку заздалегідь і отримуйте масу незабутніх вражень!

Next Post

Вітання для Надії та Сергія Гладчуків

Вітання для Гладчук Надії та Сергія з 30-річчям подружнього життя від дітей Юри, Павла, внуків Жені і Юри, невістки Мар’яни, свахи Лесі. З перлиновим весіллям вас вітаємо, Ви разом довгих 30 літ! Захоплюємось Вами та бажаємо Любові вічної, без хмар та бід! Взірцем є Вашого сердець єднання – Як треба […]
Вітання