КУБКОВА ВЕРШИНА «СОКОЛА»

25 березня ц. р. стане ще однією сторінкою в історії золочівського футболу, адже саме минулої неділі золочівський «Сокіл» здолав ще одну кубкову вершину – у фіналі кубка Федерації футболу Львівщини наша команда перемогла соснівський «Гірник» – 4:2.

Шлях до цієї нагороди був нелегким, і, можливо, дехто не знає, що у півфіналі «Сокіл» (Золочів) переміг однойменну команду із Великих Глібовичів – 3:2 (голи забили Яценко, Янко та Беркита). Нелегким виявився і фінальний поєдинок. Підопічні Володимира Покори, маючи територіальну та ігрову переваги, у першому таймі єдиний гол забили лише на доданій хвилині. А коли розпочалась друга половина зустрічі, «гірники» відновили рівновагу. Значна вболівальницька аудиторія, яка приїхала на матч завдяки спонсорській допомозі районної влади, дещо притихла, але вже через чотири хвилини Ігор Козелко вдруге змушує гол-кіпера «Гірника» виймати м’яч із сітки, а всі разом скандують: «Сокіл» бий ще один гол!». І, що приємно, наші футболісти не забарились – Микола Грицина забиває другий свій гол у ворота суперника. А на 72 хвилині Юрій Беркита вчетверте засмучує соснівського воротаря і вже після цього ні у кого не виникало жодних сумнівів щодо переможця. «Гірник» спромігся хіба ще на один гол престижу. Отож, – 4:2 і золочівський «Сокіл» вже вдруге за новітню свою історію привозить обласний трофей додому.

Голова Федерації футболу Львівщини Ярослав Грисьо зауважив у післяматчевій розмові, що на сьогодні Золочів має досить хороший і збалансований у всіх ланках футбольний колектив. Саме це і дозволило йому перемогти минулорічного чемпіона Львівщини. Натомість, головний тренер «Сокола» Володимир Покора сказав, що команда сьогодні потребує ще двох-трьох хороших виконавців у центрі поля, адже травма або зайва карточка інколи (як це було у матчі із ФК «Запитів») не дозволяють повністю показати свої можливості. Та що б хто не говорив – Кубок ФФЛ у «Сокола». З чим і вітаємо і надалі таких злетів бажаємо!

У цьому матчі кольори нашої команди захищали: Чопик (Плотиця, 87), Табен (Фрейнак, 86), Яценко (к) (див. фото), Янко (Гірський, 62), Мельник, Мик. Грицина (Д. Данчук, 70), Мих. Грицина, Беркита, Процик, Козенко, Сеньків.