КУБКОВА ВЕРШИНА «ГОВЕРЛИ»

25–26 лютого та 3–4 березня у приміщенні Золочівського професійного ліцею пройшла першість району з футзалу, у якій взяло участь 22 команди. На першому груповому етапі найзапеклішою виявилась боротьба у групі «А», де три команди: ФК «Глиняни», ФК «Заріччя» та «Колос» (Куровичі) набрали по 9 очок, але до наступного етапу вийшли перші дві, а куровичівські футболісти припинили виступ через те, що в іграх із вищезгаданими суперниками мали гіршу різницю забитих і пропущених голів.

Минулих вихідних десять команд були розбиті на дві групи. У І групі, як і прогнозувалось, до півфіналу вийшли «Говерла» (Вороняки) та вихованці спортивної школи. А от у ІІ запекла боротьба точилась до останнього туру. Наводимо технічні результати.

І група: ЗПЛ – «Говерла» – 1:3; ДЮСШ – «Золота липа» (Ремезівці) – 2:1; ФК «Глиняни» – ДЮСШ – 4:4; ЗПЛ – «Золота липа» – 3:1; ФК «Глиняни» – «Золота липа» – 4:5; ДЮСШ – «Говерла» – 2:3; ФК «Глиняни» – ЗПЛ – 1:2; «Золота липа» – «Говерла» – 4:5; ЗПЛ – ДЮСШ – 2:5; «Говерла» – ФК «Глиняни» – 7:1.

ІІ група: «Кристал» (Ясенівці) – «Форвард» (Струтин) – 5:4; «Сокіл» (Глиняни) – ФК «Скнилів» – 5:5; ФК «Заріччя» – «Сокіл» – 7:2; «Кристал» – ФК «Скнилів» – 0:3; ФК «Заріччя» – ФК «Скнилів» – 3:7; «Сокіл» – «Форвард» – 3:1; ФК «Заріччя» – «Кристал» – 4:0; ФК «Скнилів» – «Форвард» – 2:4; «Кристал» – «Сокіл» – 1:4; ФК «Заріччя» – «Форвард» – 3:1.

Отож, у першому півфіналі зустрілись вороняцькі та скнилівські футболісти, і хоча останні вигравали 2:0, та в кінцевому результаті поступились – 2:8. А футболісти спортивної школи на «сухо» – 6:0 перемогли ФК «Заріччя». У матчі за третє місце знову першими рахунок відкрили футболісти зі Скнилова, і знову програли з розгромним рахунком  3:12. Найзапеклішим поєдинком турніру, як і очікувалось, виявився фінал. Володимир Коропецький відкрив рахунок, але Шумляк і Маркевич схилили шальки терезів у першому таймі на сторону «Олімпу». Але у другій п’ятнадцятихвилинці гол Забитівського та дубль Володимира Коропецького принесли кубок району з міні-футболу вороняцькій «Говерлі». Голова райдержадміністрації Ярослав Окрепкий, голова федерації футболу Іван Боршовський нагородили переможців та призерів кубками та грамотами, а також кращих футболістів у своїх амплуа: воротар – Андрій Ратушний, нападник – Богдан Король, гравець – Володимир Анджейко, командою-відкриттям турніру названо ФК «Заріччя».

Віктор КОВАЛЬ

Залишити відповідь

Next Post

Відкривається Ukrainian Fashion Week

З 14 по 18 березня в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» відбудеться 30-й Тиждень моди (Ukrainian Fashion Week). У програмі 34 покази, 43 дизайнери, 21 500 гостей, 200 акредитованих національних і зарубіжних ЗМІ, 8 after-party, присвячених не лише моді, але й визначним подіям, які відбудуться протягом 2012 року […]