Кривичівська загальноосвітня школа І ступеня

Згідно розповідей старожилів на початку 20 століття в селі Кривичі жили свідомі люди, які прагнули  дати своїм дітям освіту. Частково за гроші митрополита Андрея Шептицького, а частково на кошти  громади в 1905 (можливо в 1910) році  було збудовано сучасне  приміщення  школи.

Школа функціонувала в часи першої і другої світових війн. У 1991 році було відремонтовано приміщення за стараннями відділу  освіту.

В  школі  в  різні  роки  працювали  такі  педагоги: Павх,  Шафран,  Тіхон, Басараба, Наталя  Білошкірка, Плющ  Анастасія, Федина, Ярема  Михайло  Антонович, Пилипенко  Михайло  Романович, Хіщенко  Ліда  Олексіївна, Жмурко  Іван  Андрійович, Буряк  Степанія  Михайлівна, Кучма  Надія  Ільківна, Нагуляк  Людмила  Мар янівна, Ліпська  Богдана  Остапівна , Колодій  Ірина  Іванівна – працює  і  зараз.

Видатні випускники та гордість школи: Онишків Олекса — директор банку, Віблий Іван — викладач Львівської політехнічного інституту, Сендега Степан — викладач Львівського торгово-економічного інституту.

Сьогодні у школі навчається 8 учнів у трьох класах. Навчально-виховний процес у школі здійснюють два педагоги: Колодій І.І. – завідувач школи та Юськів М.Ю. – вчитель англійської мови. Основною метою роботи в школі є виховання духовної, творчо розвиненої особистості. В усі часи школа була і залишається серцем культурно-освітнього життя. І нині лунає тут дитячий  сміх, діти вивчають історію рідного краю, щоб вирости патріотами села.

Next Post

Створять Раду видавців при Львівській ОДА

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк, 26 травня 2011 року, привітав з професійним святом працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження та оглянув стенди, на яких було представлено продукцію кращих львівських видавництв. «Львівщина є лідером в книговиданні, в тому числі й завдяки Форуму видавців, роботі єдиного в Україні вищого навчального закладу, який готує […]