Кримські татари відновлять національно-визвольний рух

tataruКримськотатарські активісти завляють про намір відновити національно-визвольний рух кримських татар. Про це сповістив голова робочої групи з резолюцій жалобних мітингів кримських татар Недім Халілов.

За його словами, основною метою такого руху є відновлення національної державності кримськотатарського народу, перерваної, починаючи з 1783 року.

Недім Халілов заявив, що до моменту відновлення державності кримськотатарського народу на території Кримського півострова має діяти законодавство України та норми міжнародного права, а не законодавство Російської Федерації.

Робоча група з резолюцій жалобних мітингів кримських татар була створена 30 липня 2013 року в Сімферополі під час збори ініціативних громадян. Жалобні мітинги кримських татар вшановують пам’ять жертв сталінської депортації кримськотатарського народу. Вони регулярно відбуваються на території України, починаючи з 1991 року.
Джерело: Радіо свобода


Залишити відповідь

Next Post

Мамчура продовжують утримувати у російській комендатурі, — Міноборони

У Міністерстві оборони повідомили, що командира військової частини в Севастополі полковника Юлія Мамчура продовжують утримувати у російській комендатурі. Окрім того, Міноборони підтвердило викрадення ще двох українських командирів. “22 березня було викрадено заступника командувача Військово-Морських Сил ЗС України – начальника Управління військ берегової оборони генерал-майора Ігоря Воронченка, а 23 березня був […]