Кримська перлина – гордість України

Її голос можна впізнати з перших видихів під час співу. Так, Джамала є володаркою дійсно унікального пісенного дару. Її голос і сильний, і об’ємний, але в той же час приємний і дзвінкий. Коли дівчина співає в приміщенні, то здається, що немає жодного квадратного міліметра, який би не був заповнений її чудовим співом.
Стала на творчий шлях Джамала ще у 2001 році, але першою своєю сходинкою і початком кар’єри вважає 2009 рік, коли вона виграла на конкурсі “Нова Хвиля”. З тих пір її слава почала рости вгору.
Для кожного артиста важливо бути неповторним, особливим, унікальним та запам’ятовуватись слухачам та глядачам. Джамала змогла знайти своє місце під шоу-бізнесовим сонцем. Її унікальність полягає не тільки в голосі і особливості виконання пісень, але і в зовнішності, нарядах. Співачка ніколи не намагалась привабити слухачів відвертою сексуальністю або розпустою поведінкою тощо. Тільки голос. Тільки творчість. Тільки душа.
Також Джамала має досвід і у кінематографії. Артистка знялась у двох повнометражних фільмах: “Поводир” режисера Олеся Саніна у 2013 році та “Поліна” режисера Оліаса Барко у 2015 році.
У 2016 році ім’я Джамали пролунало на увесь Світ, коли вона отримала перемогу на шістдесят першому найголовнішому пісенному конкурсі “Евробачення”. Окрім цього, співачка має цілий арсенал нагород світового рівня. Серед них є “Співачка року” за версією “ELLE Style Award”, “Red Apple Awards” у номінації Art, “Eurostory Awards” за кращий рядок у пісні “1944”, “Viva! Найкрасивіші” у номінації “Гордість країни”. Також Джамала має звання Заслуженої артистки України.
Цього року Джамала відмічає десятиріччя своєї творчості і запрошує до Жовтневого палацу на свій концерт “Х”. У програмі будуть представлені пісні всіх періодів співачки, де кожна з них – окрема історія і окрема грань її життя.
Купити електронні квитки можна прямо зараз ось тут: https://jamala.ticketsbox.com/. Всього за дві хвилини квитки опиняться на електронній пошті. Все просто, зручно і швидко.
Більше різноманітних подій України можна знайти за посиланням: https://ticketsbox.com/. Не пропустіть щось цікавеньке!

Залишити відповідь

Next Post

До уваги батьків дошкільнят!

Проводиться набір дітей у дошкільні навчальні заклади міста Золочева на 2019-2020 навчальний рік. Загальні списки дітей 2015-2017 року народження в розрізі по садочках розміщені на офіційній веб-сторінці відділу освіти Золочівської РДА https://osvita-zolochiv.gov.ua Для написання заяви про зарахування дитини в дошкільний заклад необхідно звернутися до завідувача відповідного дошкільного закладу в першій […]