Кримчани уже не можуть відмовитися від російського громадянства

pasportТермін, упродовж якого кримчани могли відмовитися від російського громадянства, закінчився ще 18 квітня. Раніше поширювану інформацію про те, що цей термін подовжать, не підтвердили. Тож, усіх, хто не заявив про бажання зберегти своє громадянство, визнають росіянами.

«Термін не подовжується, тому що закріплений у законі. Для цього був виділений один місяць. На сьогодні таких заяв (про відмову від російського громадянства, – ред.) прийнято 3427. І, я думаю, що ця цифра остаточна», – заявив заступник голови Федеральної міграційної служби Російської Федерації Сергій Калюжний сьогодні, 22 квітня, повідомляють Новини Криму.

Окрім того, управління Пенсійного фонду Криму заявило, що жителям анексованої республіки, які отримають російське громадянство, необхідно буде замість українського індивідуального податкового номера (ІПН) обов’язково отримати його російський аналог – страховий номер індивідуального особового рахунку (СНІЛС).

Як пише «Крым. Реалии», насамперед має бути сформований Реєстр працюючих застрахованих осіб, а кожній особі – визначено страховий номер індивідуального особового рахунку (СНІЛС).«Основна мета СНІЛС – підтвердження того, що особа є учасником системи обов’язкового пенсійного страхування. Без СНІЛС про особу неможливо надати відомості персоніфікованого обліку до Пенсійного фонду», – відзначили в російському відомстві.

Крім того, вперше пенсійні страхувальники будуть здавати звітність за перший квартал 2015 року. До цього часу реєстр працюючих застрахованих осіб має бути готовий.

Нагадаємо, українці в Криму мали місяць на те, щоб заявити про своє бажання (якщо вони його мають) зберегти своє громадянство.

Джерело: 

ZAXID.NET


Залишити відповідь