Крутий старт роботи на ЕКУ!

З 15 травня кожен працівник виробництва, який працевлаштовується на ТзОВ «Електроконтакт Україна», отримає премію у розмірі 5000 грн разом із першою зарплатою. Таким чином підприємство дбає про новоприйнятих осіб та допомагає їм вирішити їхні соціально-побутові проблеми.
ЕКУ відоме одними з найвищих зарплат у регіоні, а також зарекомендувало себе як соціально відповідальне підприємство. Компанія пропонує працівникам різноманітні бонуси: і тим, що працюють вже декілька років, і новоприйнятим. Кожен новий працівник, який тільки розпочинає роботу на виробництві та набирає продуктивність, отримує доплату від підприємства. Крім цього, запроваджено так звану «підйомну» премію для працівників виробництва.
«Кожен, хто працевлаштовується на посаду монтера кабельного виробництва, отримає із першою зарплатою одноразову безповоротну виплату у розмірі 5000 грн, – розповідає Андрій ГАВРИЛЬЧИК, генеральний директор ТзОВ «Електроконтакт Україна». – Це фінансова допомога від ЕКУ для тих, хто тільки розпочинає свій шлях на нашому підприємстві, щоб допомогти вирішити їхні побутові, соціальні проблеми. Ця допомога є безповоротною, єдиною умовою є необхідність пропрацювати на підприємстві не менше 6 місяців. Якщо ж працівник вирішить звільнитись швидше, то повернення підйомної допомоги буде здійснюватися із його заробітної плати. Ми дбаємо про усіх наших працівників і хочемо, щоб кожен з першого дня відчував підтримку від підприємства, адже всі ми – одна велика родина ЕКУ».
До слова, для працівників також діє система різноманітних соціальних гарантій – пільгове харчування, безкоштовне довезення, медичне страхування тощо. А вже у липні працівники ЕКУ отримають річну премію.
Виплата підйомної допомоги новоприйнятим працівникам виробництва є заохочувальним бонусом. Це підтверджує, що не обов’язково їхати за кордон, щоб добре заробляти. Вже понад 2000 осіб обрали своїм роботодавцем ТзОВ «Електроконтакт Україна» та працюють поруч зі сім’єю.
Все ще думаєш, чи приєднатися до команди ЕКУ? Приходь до нас на екскурсію та отримай відповіді на всі свої запитання.
23 травня – День відкритих дверей у Золочівському виробничому підрозділі (вул. Кармелюка,12). Початок ексурсій о 10:00, 12:00, 14:00, 16:00.
24 травня – День відкритих дверей у Перемишлянському виробничому підрозділі (вул. Топольна, 1). Початок екскурсій о 10:00, 12:30, 16:00.
Гаряча лінія ЕКУ з питань працевлаштування: 0 800 301 002 (всі дзвінки безкоштовні)
Перемишлянський виробничий підрозділ: 067 673 50 66
Золочівський виробничий підрозділ: 067 570 41 58
Бродівський виробничий підрозділ: 067 351 28 41
Наш сайт: www.eku.com.ua

Залишити відповідь

Next Post

Прес-конференція щодо ситуації біля кінотеатру у Золочеві

16 травня у  студії “Золочів.нет” свою позицію щодо ситуації біля кінотеатру висловили голова Золочівської районної ради Олег Банах, голова Золочівської районної державної адміністрації Володимир Недзельський та голова Громадської ради при Золочівській РДА Ірина Габрієль. Ірина Габрієль зачитала звернення, яке було прийнято представниками громадських організацій на сьогоднішньому засіданні. Нагадаємо, що після […]