Кредитками можна буде розраховуватись через мобілки

Новий пристрій під назвою PayPal Here, розроблений найбільшою електронною платіжною системою PayPal, дозволяє розраховуватися за допомогою кредитної картки через мобільний телефон. Карт-рідер PayPal Here – синій трикутник невеликого розміру, який приєднується до телефону через вхід для навушників.

Поки пристрій сумісний тільки з iPhone, а незабаром буде доступний і для власників телефонів на платформі Android. PayPal Here шифрує дані по пластиковій картці за допомогою коду, і інформація не зберігається в смартфоні. Пристрій PayPal Here, як і відповідний мобільний додаток, буде надаватися безкоштовно. Нововведення орієнтовано в першу чергу на представників малого бізнесу і дрібних роздрібних торговців. Платіжна система буде стягувати комісію в розмірі 2,7% від суми платежу. Крім того, компанія надає дебетову карту, на яку буде повертатися один відсоток від транзакції. Таким чином, комісію вдасться знизити до 1,7%. За прогнозами PayPal, обсяг платежів через PayPal Here цього року може скласти до семи мільярдів доларів.
За матеріалами: ТСН.

Залишити відповідь

Next Post

На розвиток української мови, культури та історичної свідомості на Львівщині передбачено близько 5 мільйонів гривень

Як нам повідомили у прес-службі Львівської облради, 16 березня 2012 року на сесії Львівської обласної ради, депутати ухвалили Програму розвитку української мови, української культури та історичної свідомості громадян України на території Львівської області на 2012-2014 роки. На фінансування програми передбачено 4, 930 млн. грн. Зокрема, обсяг коштів на 2012 рік […]