Кредитками можна буде розраховуватись через мобілки

Новий пристрій під назвою PayPal Here, розроблений найбільшою електронною платіжною системою PayPal, дозволяє розраховуватися за допомогою кредитної картки через мобільний телефон. Карт-рідер PayPal Here – синій трикутник невеликого розміру, який приєднується до телефону через вхід для навушників.

Поки пристрій сумісний тільки з iPhone, а незабаром буде доступний і для власників телефонів на платформі Android. PayPal Here шифрує дані по пластиковій картці за допомогою коду, і інформація не зберігається в смартфоні. Пристрій PayPal Here, як і відповідний мобільний додаток, буде надаватися безкоштовно. Нововведення орієнтовано в першу чергу на представників малого бізнесу і дрібних роздрібних торговців. Платіжна система буде стягувати комісію в розмірі 2,7% від суми платежу. Крім того, компанія надає дебетову карту, на яку буде повертатися один відсоток від транзакції. Таким чином, комісію вдасться знизити до 1,7%. За прогнозами PayPal, обсяг платежів через PayPal Here цього року може скласти до семи мільярдів доларів.
За матеріалами: ТСН.

Залишити відповідь

Next Post

2012-ий рік є роком 100-річчя «Пласту»

Депутати Львівської обласної ради 16 березня проголосували за рішення «Про проголошення 2012 року Роком 100-річчя «Пласту». «За» проголосувало 62 депутати. Рішення прийнято на звернення депутата Львівської обласної ради Осипа Магури та низки громадських організацій про відзначення 100-річчя «Пласту». Проект рішення на сесію винесла постійна комісія з питань культури, історико-культурної спадщини, […]