«КраснеБрук»: 10 різновидів бруківки за цінами виробника

«КраснеБрук» пропонує: 10 різновидів бруківки у 12-ти кольорах за цінами виробника та всі супутні товари.
Вібропресовані вироби: бруківка, бордюри, будівельні блоки.
Сипучі матеріали: щебінь, відсів, пісок, цемент, керамзит.
Збірний залізобетон: перемички рядові, бетонні кільця, блок фундаментний.
Бетон.

бруківка
Вібропресована продукція – це продукція, виготовлена шляхом вібропресування напівсухої бетонної суміші. Так само (вібропресування напівсухих бетонних сумішей) виготовляють бетонну продукцію на підприємстві «КраснеБрук».
Такий метод виготовлення фігурних бетонних елементів дозволяє забезпечити у бетонних виробах міцність, довговічність, мінімальне водопоглинання, а також високу морозостійкість бетону.
Як? З’ясуємо детальніше.
Отже, дрібноштучну бетонну продукцію можна виготовляти двома методами:
– вібролиття рухливої бетонної суміші;
– вібропресування наджорсткої (напівсухої) бетонної суміші .
Метод вібролиття полягає у тому, що достатньо рухливу бетонну суміш (мокру) укладають у форму виробу, після чого, для забезпечення відповідного ущільнення, завібровують бетон у формі на вібростолі. Такий процес виготовлення бетонних виробів не дозволяє сповна уникнути пор у структурі бетону, що може призвести до низьких фізико-механічних показників властивостей бетонного виробу.
Метод вібропресування полягає у тому, що майже суха бетонна суміш рівномірно укладається у форму, закріплену на спеціальному вібропресувальному обладнанні, і проходить процес віброущільнення з прижимом спеціальною металевою платформою самої бетонної суміші у формі під великим тиском. Отже, бетонна суміш піддається формуванню напівсухою, тобто з мінімальною кількістю води у бетоні. Завдяки цьому ми зменшуємо кількість повітря, яке потрапляє у бетон з водою, що у результаті зменшує кількість пор у структурі бетону. Крім цього, сам процес вібропресування супроводжується витісненням повітря з бетонної суміші під дією вібрації і пресування під тиском.
Підсумуємо: процес формування бетонних виробів вібропресуванням напівсухої бетонної суміші, завдяки низькому водо-цементному відношенню і специфіці самого процесу, зменшує кількість пор у бетоні, на відміну від процесу формування бетонних виробів вібролиттям, а також підвищує фізико-механічні властивості самих виробів. Варто зазначити, що низьке водо-цементне відношення у бетонній суміші дозволяє при оптимальній кількості цементу отримувати якісну продукцію з високою міцністю та морозостійкістю, низькою стираністю та водопоглинанням.
Адреса: Львівська область, Буський район, смт. Красне, вул. Залізнична, 11.
Телефон: (098) 525 74 78; (098) 312 52 02.
Сайт: krasnebruk.com.ua

Next Post

Продається однокімнатна квартира у Золочеві

Квартиру продано. Поділіться цим у соцмережах: