Кращі моменти матчу: ФК “Січ” – ФК “Суходоли”(відео)

Футбол

У фінальному матчі Кубка Надії команди ФК “Січ” – ФК “Суходоли” запекло боролись за перемогу. Футбольна фортуна посміхнулася “Суходолам” вже на перших хвилинах гри, але “Січ” дала потужний бій. У першому таймі грали на рівних, попри гольову перевагу суходільців. На другий тайм обидві команди вийшли заряджені на боротьбу і по черзі притискали суперника до воріт. Після серії атак “Січ” зрівняла рахунок, але “Суходоли” не збирались відступати. Гра стала ще більш запеклою, суходільці забили ще два видовищні м’ячі, а воротар Юрій Сурмай майстерно сейвив ворота.

Наприкінці другого тайму суходільці залишились в меншості, але “Січ” не змогла відігратися. Через фоли невдовзі вдесятьох на полі залишились і “січівці”.
Після фінального свистка 3:1. Володарем Кубку Надії у цьому сезоні стала ФК “Суходоли”! Вітаємо!

Про матч у коментарі “Золочів.нет” розповів президент ФК “Суходоли” Мар’ян Лагода.

Next Post

iPhone 12 Mini та iPhone 11 Mini:  в чому різниця

На айфон 12 міні бу ціна встановлена значно нижча, аніж на гаджет з офіційного магазину в фірмовій плівці. Тож, якщо потрібно заощадити, то потрібно розглянути саме такий варіант. Купувати одинадцяте покоління не рекомендується, бо смартфон вже не є актуальним. Для прикладу в статті запропоноване порівнянні Айфон 12 та Айфона 11 […]
iPhone