Крадії «металу» поплатилися життям

Днями на Львівщині двоє сторонніх, які проникли в приміщення підстанцій, отримали смертельне ураження електричним струмом.

“Перший випадок стався 16 червня в Сихівському районі міста Львова. Близько 16:50 год. біля закритої трансформаторної підстанції №1345 виявили труп чоловіка з ознаками ураження електричним струмом.
При цьому всі двері в приміщення підстанції були зачинені. А на підстанції були застережні знаки з попередженням про небезпеку ураження струмом.
Після огляду підстанції працівники ПрАТ «Львівобленерго» виявили крадіжку металевих частин електрообладнання, а також сліди крові в приміщенні.
Ще один подібний випадок трапився 12 червня у Бродівському районі в с.Накваша. Там у приміщенні закритої трансформаторної підстанції №248 виявили вже неживого мешканця сусіднього села з ознаками ураження електричним струмом.
За цими фактами правоохоронні органи проводять розслідування. ” – про це “Золочів.нет” повідомили у  прес-службі ПрАТ «Львівобленерго».

Звертаємось до мешканців Львова та області: в жодному випадку не заходьте в приміщення електроустановок та не підходьте до пошкоджених електромереж, адже це може коштувати життя!
Якщо ж Ви побачили як крадуть електрообладнання або ж сторонні особи заходять в приміщення підстанцій чи піднімаються на опори ліній електропередачі, повідомляйте ПрАТ «Львівобленерго»:
«Телефон довіри» — (032) 239-23-28 (цілодобово, анонімно);
Кол-центр — 0-800-50-15-68 (цілодобово, безкоштовно).