«Різдво родини Куп’єлло» — п’ята, ювілейна вистава монашого театру «В каптурах»

«Кожен по-своєму ми дійдем до Вифлеєму…»

«Різдво родини Куп’єлло» — п’ята, ювілейна вистава монашого театру «В каптурах» студентів Василіянського інституту філософсько-богословських студій ім. Й. В. Рутського, що в Брюховичах. Вистава поставлена за однойменною п’єсою відомого італійського драматурга і режисера Едуардо де Філіппо.
Прості, але глибокі роздуми автора над життям однієї неаполітанської сім’ї напередодні Різдва Христового актуальні для людей всіх часів і народів. Життя – не театр, у ньому немає антрактів і репетицій, але радість і трагізм переповнюють його щодня. Режисер Дмитро Бартков, разом з акторами-монахами, експериментують та роздумують над життям героїв, шукають у трагікомічних моментах буденності сліди Бога. Чи зможе знову народитись розбита сім’я? Чи залишиться мир і любов у сімействі Куп’єлло після того, як відлунають різдвяні пісні? Запрошуємо Вас зануритись у світ людського існування, у пошук відповідей на фундаментальні питання людського життя, відвідавши виставу «Різдво родини Куп’єлло», яку можна буде побачити в Золочівському районному Народному домі ім. І. Білозіра в п’ятницю, 10 лютого 2012 року. Початок о 17 год. Вхід вільний.

о.Йоаким Ковальчук, ЧСВВ

Залишити відповідь

Next Post

Відбулася нарада з перевізниками району щодо стану та якості пасажирських перевезень

31 січня 2012 року заступник голови Золочівської районної ради Андрій Леськів, голова постійної депутатської комісії з питань промисловості, транспорту, торгівлі та розвитку малого підприємництва Степан Налужний, депутат районної ради Марта Бандровська  взяли участь у нараді з перевізниками району щодо стану та якості пасажирських перевезень, а також перевезень пільгових категорій населення. […]