Кожен має право на інформацію

Важливим кроком до забезпечення безперешкодного спілкування держави та суспільства став Закон України від 13.01.2011 № 2939-VI «Про доступ до публічної інформації». Метою цього закону є забезпечення прозорості та відкритості суб’єктів владних повноважень, а також створення механізмів реалізації права на доступ до публічної інформації.

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” кожен громадянин має право на доступ до публічної інформації, що знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Для отримання публічної інформації просимо звертатися:

– на поштову адресу: Золочівська МДПІ Львівської області ДПС, 80700, вул. Лермонтова 1, м. Золочів, Львівська область (на конверті вказувати “Публічна інформація”);

– за телефоном: 03265-7-10-34; факсом: 03265-4-52-04;

– в усній формі особисто працівнику в робочий час згідно з правилами внутрішнього трудового розпорядку (з понеділка по четвер з 09.00 до 13.00 год. та з 14.00 до 18.15 год. (у п’ятницю – до 17.00 год.).

Запит на інформацію повинен містити: прізвище, ім’я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу, адресу електронної пошти або номер засобу зв’язку (якщо такий є); загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо); підпис і дату (за умови подання письмового запиту). Також у запиті необхідно зазначити спосіб отримання інформації.

Протягом січня-вересня 2012 року  до Золочівської МДПІ надійшло на розгляд 4 запити на інформацію, з них: 2 електронною поштою, 2 безпосередньо від громадян., з них 3-запити – по Золочівському району, 1- по Перемишлянському району.

За результатами розгляду повністю задоволено 3 запити на інформацію. Відповідь на один запит надана тільки в тій частині запитуваної інформації – розпорядником якої була Золочівська МДПІ з одночасним повідомленням запитувача про те, що згідно з ч.3 ст.22 Закону України від 13.01.2011 № 2939-VI «Про доступ до публічної інформації» його запит скеровано до інших розпорядників інформації, у володінні яких вона знаходиться, для розгляду та надання відповіді згідно з чинним законодавством.

Запитувачі, зокрема зверталися з проханням надати інформацію щодо:

  • відомостей про третіх осіб;
  • відомостей про себе;
  • земельного податку.

Завідувач сектору забезпечення доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян

Залишити відповідь

Next Post

Відбулись нічні моління перед образом Розп’яття Христового у храмі Успіння Пресвятої Богородиці у м. Глиняни

В ніч 26 на 27 вересня 2012 року відбулись нічні моління перед образом Розп’яття Христового у храмі Успіння Пресвятої Богородиці у м. Глиняни напередодні свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього. В цей празник Папа Пій ХІ 18 травня 1938 р. надав право відпусту чудотворній іконі Розп’яття Христового, яка знаходиться […]