«Козацькі забави – 2012» у Шпиколосах

“Село моє в пахучім цвіті

Мені всміхається здаля

Для мене ти одне на світі

Бо тут мій край, моя земля!”

Shpukolosu zabavuДоброю традицією стало для села Шпиколос уже 21 рік незалежної України проводити “Козацькі забави”. Кожного року 24 серпня є дійсно великим святом для жителів цього патріотичного села.

Козацьке свято розпочалося з молитви і благословення настоятеля церкви отця Миколи. До всіх присутніх з привітанням звернулися сільський голова Дацко Володимир Володимирович та депутат районної ради Гуляк Богдан Павлович.

Програма «Козацьких забав» була цікавою та насиченою, завдяки організаторам- директору Народного дому с. Шпиколоси Муц Марії Володимирівні та художньому керівнику Гуляк Надії Федорівні. Ведучим свята, як завжди, був Гайдар Григорій Михайлович. Він провів цікаве дійство для всіх, доповнюючи його смішними гуморесками та цікавими історіями. “Кошові осавули”- Муц Василь та Кулішко Михайло, допомагали чесно проводити змагання між хлопцями. Дві команди учасників демонстрували спритність, силу та витривалість, а їхні друзі забезпечили гучну підтримку. До забав було залучено і старше покоління.

Між конкурсами розважали усіх наші чарівні дівчата, співаючи гарні українські пісні про село, Україну, кохання.

Після Козацького свята учасники пригощалися смачним кулішем, який приготували самі ж хлопці.
Незабутні враження залишилися у кожного, хто був присутній на святкуванні Дня Незалежності України.
Щира подяка організаторам та учасникам “Козацьких забав 2012” у Шпиколосах.

Муц Галина Григорівна

Залишити відповідь

Next Post

У Глинянах відзначили День міста (відео)

25 серпня 2012 року  місто Глиняни відсвяткувало День міста.  Як розповів нам  міський голова Глинян, Шульга Ігор Зіновійович, місто відзначає свою  633 річницю.  На святі були представлені майстер-класи  гончарства і ткацтва, яким славиться  Золочівщина.  У рамках свята відбувся концерт за участю місцевих аматорський колективів. Читайте також: У Глинянах на День […]
Золочів.нет