Кошти на дороги …

Заступник голови-керівник апарату Львівської ОДА Іван Груник провів нараду з головами РДА та міськими головами міст обласного значення щодо освоєння коштів  державного та обласного бюджету на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання доріг комунальної власності та загального користування. Про це нам повідомили у Львівській обласній державній адміністрації.

Обласна державна адміністрація спільно з Службою автомобільних доріг у Львівській області, Львівським облавтодором та Головним управління Державної казначейської служби України у Львівській області визначила основні напрямки повного освоєння коштів на 2012 рік із урахуванням усіх зауважень та напрацювань.
Під час наради Іван Груник наголосив, що відповідно до  Закону України “Про Державний бюджет України на 2012 рік” визначено обсяг фінансових ресурсів, який спрямовується з Державного бюджету місцевим бюджетам Львівської області на будівництво, реконструкцію і утримання комунальних доріг в обсязі 137,6 млн. грн., з них безпосередньо до бюджетів міст обласного значення і районних бюджетів – 99,3 млн. грн. та обласного бюджету – 37,699 млн. грн. Станом на 02.10.12 фактично перераховано субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам по Львівській області з 99,3 млн. грн. –  71 425 100  грн. Касові видатки складають 52 171 529, 19 гривень або 73%. Найбільш ефективне використання коштів спостерігається у Золочівському, Кам’янка-Бузькому районах, у містах обласного значення –  Львів, Борислав, Моршин, Новий Розділ, Трускавець, Червоноград.
Станом на 02.10.12 року фактично перераховано субвенції з державного бюджету до обласного бюджету по Львівській області з 37,699 млн. грн. – 20 702 100  грн. Касові видатки складають 15 353 600 гривень або 74,2%.
Найбільш ефективне використання коштів спостерігається у Бродівському, Буському, Перемишлянському, Самбірському та Турківському районах, у містах обласного значення – Львів, Трускавець.
Заступник голови-керівник апарату, підсумовуючи нараду дав доручення головам райдержадміністрацій та міським головам міст обласного значення, в яких освоєння коштів відбувається несвоєчасно, вжити конкретних заходів щодо ремонту доріг, оформлення актів за виконані роботи, їх реєстрації в державному казначействі для проведення подальших проплат.

Залишити відповідь

Next Post

Княжицький підтримав КОТЕЛЯК

Цими днями Львівщину відвідав генеральний директор єдиного опозиційного телеканалу країни – каналу ТВі Микола Княжицький. Відомий журналіст  зустрівся з місцевою громадою, щоб висловити вдячність за підтримку телеканалу в боротьбі за його існування в інформаційного просторі України. Не оминув він і теми прийдешніх виборів, а саме, закликав не підтримувати  кандидатів-самовисуванців у […]