Коротко про головне на Львівщині за добу

Голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький повідомляє:

🔹 Мали одне сповіщення про повітряну тривогу. Була загроза ракетного удару з південно-східного напрямку з боку Чорного моря. Дякую нашим бійцям протиповітряної оборони, що загроза не справдилася.

🔹 Надали прихисток ще 1484 людям з інших областей. Від початку повномасштабного вторгнення, за офіційними даними, ми розселили 334 тисячі осіб. Також велика кількість людей поселилась на Львівщині самостійно – у родичів та друзів чи орендувала помешкання.

🔹 Як внутрішньо переміщені особи у ЄІБД зареєструвалось уже 195 тисяч вимушених переселенців. З них 63 тисячі – діти.

🔹 Пункти пропуску на виїзд у Львівській області за добу перетнули 17 тисяч українців. Від 24 лютого виїхали за кордон з території нашої області 1 мільйон 814 тисяч людей.

🔹 Через західний кордон з України виїхало 38 тисяч людей. Натомість повернулося 23 тисячі громадян України.

🔹 У поліції опрацювали 1568 звернень щодо підозрілих людей та об’єктів.

Спокійного і продуктивного усім дня! Бережіть одне одного та Україну!

Next Post

Стало відомо, чому на Львівщині минулої доби оголошували повітряну тривогу

Один раз сирени сповіщали про повітряну тривогу на Львівщині минулої доби. Про це повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на голову Львівської обласної військової адміністрації Максима Козицького. “Мали одне сповіщення про повітряну тривогу. Була загроза ракетного удару з південно-східного напрямку з боку Чорного моря. Дякую нашим бійцям протиповітряної оборони, що загроза […]