Коротко про головне на Львівщині за добу

Голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький повідомляє:

▪️Мали два сповіщення про повітряну тривогу. У першому випадку загроза справдилася. Ворог завдав ракетного удару по об’єкту інфраструктури регіональної філії «Львівська залізниця» у Яворівському районі. Внаслідок цього пошкоджено залізничну інфраструктуру. Інформації про травмованих чи загиблих немає. Ракети летіли зі сходу. Три з них збили підрозділи ППО ПвК «Захід».

У другому випадку була загроза ракетного удару з акваторії Чорного моря.

Дякую бійцям протиповітряної оборони. Завдяки їхнім зусиллям ворог не наніс непоправної шкоди.

▪️Прийняли і розселили ще 230 людей з інших областей.

▪️Маємо ще близько 8 тисяч облаштованих місць для поселення переселенців у державних та комунальних закладах. У приватній сфері – жодного.

▪️Працівники ДСНС ліквідували ще 5 пожеж сухостою. Через паліїв знищено 0,15 га землі та безгосподарська будівля. Винних притягнуть до адміністративної або кримінальної відповідальності.

▪️Поліція опрацювала 1550 звернень від громадян щодо підозрілих людей чи автівок.

▪️Кордон на виїзд у Львівській області перетнули 14 тисяч людей.

▪️Через західний кордон з України виїхали понад 31 тисяча людей, натомість повернулось понад 38 тисяч українців.

Дякую усім, хто зберігає спокій, дослухається до інструкцій під час повітряної тривоги, не фотографує та не знімає відео під час небезпеки. Наші воїни роблять все можливе, щоб захистити нас. Дбайте про свою безпеку також!

Next Post

Новини за тиждень (відео)

Слава Україні! У програмі “Новини за тиждень” Ви дізнаєтеся про таке: – 15 травня окупанти завдали ракетних ударів по Львівській області. – У Золочівському районі попрощалися із трьома бійцями територіальної оборони: Андрієм Сеньом, Ігорем Кобилком та Ярославом Морозюком. – Доставили допомогу золочівським бійцям із територіальної оборони ЗСУ. – На Золочівщині […]
Новини