Корм для собак – основа сили та енергії для тварини

Пропозицій щодо кормів достатньо, що дозволяє знайти ідеальне рішення для свого волохатого друга. Виробники поділяють продукцію на категорії, пропонуючи ідеальні рішення для активних, молодих, старих, хворих та інших собак. У кожній із категорій є особливий набір поживних речовин, вітамінів та мінералів.

За допомогою корму підтримується ідеальний рівень здоров’я, забезпечується приплив енергії та сили. Вибираючи корм для дорослих собак, потрібно знайти відповідну категорію. Виробник Purina пропонує велику кількість варіацій під різний бюджет та формат упаковки. Це дозволяє знайти гідне рішення, враховуючи бюджет на купівлю та потреби домашнього вихованця.

Види корму

Завдяки кільком різновидам харчування для тварин можна знайти ідеальний варіант під конкретну ситуацію. Корм поділяється на три варіанти:

Вологий. Класичні продукти та консерви. Для виробництва використовуються кістки та начинки, після чого відбувається помел. В якості ключових інгредієнтів додається риба, м’ясо, жири та багато інших компонентів. Як упаковку використовуються консервні банки чи полімерні пакети;

Сухий. Спеціальні сухі гранули різних розмірів, що містять у складі величезну кількість корисних вітамінів, мінералів та інших добавок. Склад розбавляється зерновими культурами, також має м’ясні інгредієнти. Навіть при тривалому зберіганні сухий корм зберігає свої властивості та характеристики;

Натуральна суміш. Основа замість м’яса виготовлена із застосуванням стабілізаторів та різних видів круп. Ідеальний варіант для ситуацій, коли собака захворіла або має проблеми зі шлунково-кишковим трактом.

Окремою категорією виділяють замінники молока для цуценят, коли мати не може давати молоко, але харчування неможливо замінити іншими варіантами.

Не можна годувати собаку всім, що є на столі господаря. Домашні вихованці потребують м’яса та кісток, білків, особливо активні собаки. Іноді можна розбавляти домашню їжу та корм у різному виконанні. Часте вживання чогось одного може призвести до сумних наслідків.

Правила вибору

Насамперед потрібно орієнтуватися в породах та запитах собаки. Слід отримати як мінімум консультацію у ветеринара та провести огляд тварини. Активні собаки вимагають один вид корму, які годують і вагітні тварини потребують зовсім іншого раціону. Бажано обговорити харчування для собаки у маленькому віці, щоб забезпечити нормальне зростання та розвиток організму.

Next Post

Як правильно: брати участь чи приймати участь? (відео)

Досить часто, спілкуючись з людьми, можна почути «я приймав участь у конкурсі чи змаганнях». Як правильно: брати участь чи приймати участь?Запам’ятайте, «приймати участь» – це непотрібна калька з російської. Правильно – брати участь. Слово приймати означає брати чи одержувати щось від когось. Наприклад, приймати подарунки, а коли йде мова про […]