Контрактники розпочали навчання

Із переходом на військову службу за контрактом потреба у солдатах строковиках щороку стає все меншою. Але водночас на службу у внутрішні війська щороку приходить все більше контрактників без досвіду строкової служби. Для таких новобранців у військових частинах організовують навчальні збори.

Початкова підготовка військовослужбовців контрактників триває впродовж чотирьох тижнів та складається із двох етапів по два тижні кожен.

Перший етап це проходження двотижневого навчального збору. Військовослужбовці, які пройшли початкову підготовку, а також, які проходили строкову службу незалежно від роду військ Збройних Сил України, переходять одразу до другого етапу навчання. Другий етап проходить впродовж двох тижнів у штатних підрозділах та включає в себе підготовку за фахом.

За такою програмою розпочали навчання у Львові на базі Галицького з’єднання внутрішніх військ 29 контрактників. До занять залучили правоохоронців цього з’єднання, військовослужбовців, львівського, вінницького, калинівського полків та хмельницького батальйону внутрішніх військ.

Перший етап навчання для молодих воїнів завершиться проведенням контрольно-перевірочних занять, результати яких занесуть до карток обліку професійної підготовки. Усі, хто успішно склав заліки в урочистій обстановці приймуть військову присягу.

Підполковник Вадим Голуб, фото автора

Залишити відповідь

Next Post

Анекдот дня

– От ви говорите, що зло не потрібно пам’ятати … ага, як же, людина старалась, а я забуду! *** – Кохана, а ти хотіла б стати хоч на день чоловіком? – Ні, а ти? *** Дівчинка сидить у пісочниці і шось їсть, а рот весь у пір’ї. – Дівчинко, а […]