Конкурс за ініціативи Ореста Кавецького на найкращий ескіз герба Золочівського району

Шановні жителі Золочівського району!

Кожна адміністративно-територіальна одиниця України повинна мати свій успішний бренд, який допоможе розкрити її цілісний образ, історичні, культурні, соціально-економічні та інші місцеві особливості і традиції. Як відомо, новосформований Золочівський район охопив колишні Бродівський, Буський та Золочівський райони, і тому потребує розроблення нової символіки, яка матиме об’єднуючий характер.

Тож сьогодні, друзі, хочу запросити Вас до участі в конкурсі на найкращий ескіз герба Золочівського району, який анонсував ще наприкінці минулого року під час ІІ сесії Золочівської районної ради VIII скликання.

Мета конкурсу: об’єднати мешканців новоствореного Золочівського району, пробудити у них почуття патріотизму, поваги та любові до рідного краю, національної самосвідомості шляхом прямої участі у розробці офіційної символіки району.

Основні умови конкурсу:
– в конкурсі можуть брати участь громадяни старші 18 років;
– ескіз герба Золочівського району повинен бути виконаний з використанням комп’ютерної графіки;

Увага!!! Ескізи повинні бути підготовлені відповідно до “Методичних рекомендацій з питань геральдики і прапорництва областей, районів, районів у містах та територіальних громад міст, селищ і сіл (територіальні та муніципальні символи)” Українського геральдичного товариства, які розроблені у відповідності до Указу Президента України № 694/2000 від 18.05.2000 “Про впорядкування геральдичної справи в України” (далі – методичні рекомендації).
– роботи потрібно надіслати в електронному вигляді на e-mail: vidrodzhennya_sela@ukr.net , у темі листа вказати: “Конкурс на найкращий ескіз герба Золочівського району”. Останній день подачі – 28 лютого 2021 року;
– кількість ескізів від одного учасника не може перевищувати 3 (трьох).
У супровідному листі до проектів зображень обов’язково додається інформація про автора (авторів):
– прізвище, ім’я, по-батькові;
– адреса проживання;
– контактний телефон;
– посилання на сторінку у мережі Facebook;
– інші відомості (вік, освіта, місце роботи чи навчання, та ін.).

Порядок обрання переможця:
– всі роботи учасників конкурсу будуть представлені комісії Золочівської районної ради з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності та комунальної власності (далі – комісія);
– комісія перевірить ескізи на дотримання авторами умов конкурсу та методичних рекомендацій;
– 3 (три) найкращі роботи, які будуть обрані комісією, пройдуть громадське оцінювання у мережі Facebook на моїй сторінці. Переможець буде обраний за найбільшою кількістю вподобань;
– ескіз герба переможця буде рекомендований Золочівській районній раді для затвердження його як офіційного символу району з проведенням супровідних процедур відповідно до чинного законодавства України.

Я, як депутат Золочівської районної ради, теж зроблю свій невеличкий внесок у розвиток геральдики району, тому на переможця конкурсу особисто від мене чекатиме премія у розмірі 5 тисяч гривень.

Запрошую приймати участь в конкурсі та нехай переможе найкращий!

Орест Кавецький

Next Post

Як правильно: відмінювання прізвищ (відео)

Продовжуємо нашу рубрику “Як правильно”. Сьогодні ми поговоримо про відмінювання прізвищ в українській мові. Прізвища поділяють на іменникові та прикметникові форми. Якщо прізвища мають закінчення іменників 1-ої відміни, то відмінюються як іменники 1-ої відміни. Якщо прізвища мають закінчення іменників 2-ої відміни, то відмінюються як іменники 2-ої відміни. Тут важливо пригадати […]