Конкурс місцевих ініціатив: найбільше проєктів подано Дрогобицькою та Золочівською громадами

Львівська обласна рада
Львівська обласна рада

На обласний конкурс місцевих ініціатив подали понад 2 тисячі заявок. Про це повідомила голова Львівської обласної ради Ірина Гримак.

“Вже зареєстровано в обласній раді 1550 проєктів. Ще понад 700 заявок перебувають на розгляді у відділі реалізації проєктів регіонального розвитку, який адмініструє конкурс.
Найбільше подано проєктів Дрогобицькою громадою – 178 та Золочівською – 161.

Незабаром перелік зареєстрованих проєктів буде розглянуто на засіданні Конкурсної ради, після чого їх скерують на оцінку експертам.

Цього року ми запропонували більші можливості для наших територій, ухваливши Комплексну програму регіонального розвитку Львівщини, в яку, окрім конкурсу мікропроєктів, ми додали ще два напрями: конкурс проєктів регіонального розвитку та реалізацію більш масштабних стратегічних проєктів.

На ці цілі у 2021 році обласна рада передбачила 150 млн грн.
Дякую усім учасникам конкурсу за ініціативність, цікаві ідеї та бажаю успіху в їх реалізації”, – повідомила голова Львівської обласної ради.

Next Post

Вітання для Питик Любові Мирославівни

Учні та батьки 11-А класу Золочівської школи №2 вітають з ювілеєм класну керівничку Питик Любов Мирославівну. Найкращу вчительку вітаємо, Наснаги, радості бажаємо, Терпіння мати до дітей І тисячу нових ідей. Ми щиро дякуємо Вам, Легких для Вас шкільних програм, Колеги щоби поважали, Підтримку у батьках Ви мали. Уклін же Вам […]