Конкурс для закоханих з інших міст України розпочався у Львові

З 17 січня у Львові розпочався конкурс для закоханих на кращу романтичну історію кохання. Переможці отримають в подарунок – вікенд у Львові 18-19 лютого.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, треба до 9 лютого на скриньку promo@ity-adm.lviv.ua  надіслати свою романтичну історію кохання разом з фотографією.

«Це можуть бути як і історії знайомства, так і справжні історії кохання, які пройшли вже через літа. Ми запрошуємо до участі у конкурсі і молоді пари, і старших людей, які вже давно перебувають у шлюбі, але їхні історії сповнені справжнього кохання», – зазначила Галина Малець.

Компетентне журі обере кращу історію кохання і 9 лютого оголосить переможця конкурсу.

«18 та 19 лютого на переможців чекає незабутній вікенд у Львові. Закохані матимуть можливість зупинитися у готелі «Дністер». На пару чекає романтична вечеря у ресторані «Дарвін», а ще –  львівська кава зі штрудлем у кав’ярні «Штрудель-Хаус». Головною атракцією буде маршрут закоханих, спеціально розроблений для цієї пари», – розповіла Галина Малець.

Крім того, кожен з організаторів приготував для учасників спеціальні сюрпризи. Так, готель «Дністер» для всіх учасників приготував знижки до 50% на номери, а туристичні фірми, як завжди, мають спеціальні екскурсії найбільш романтичними місцями Львова та Львівщини, серед яких і відвідини Самбора, де зберігаються мощі св. Валентина.

Учасники мають бути старшими 18 років та не проживати у Львові чи Львівській області.

Джерело:ZAXID.NET

Залишити відповідь

Next Post

В Україні в 2011 році відкрили 472 дитячі садочки

У 2011 році в Україні дитячі садочки відвідувало1 млн 333 тис. дітей. Про це заявив під час брифінгу Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко. За його словами, в 2011 році в Україні було додатково відкрито 472 заклади (у 2010 році – 424) – 136 з них відновили свою […]