Конфлікт мешканців Задвір’я з поліцією: справа у суді (відео)

Конфлікт мешканців Задвір'я з поліцією: справа у суді

Як повідомлялося раніше, у селі Задвір’я, в травні минулого року стався конфлікт з поліцією.

За версією Львівської обласної прокуратури станом на 19 травня 2020 року: На Бущині оголосили підозри трьом місцевим мешканцям, які побили поліцейських… Санкція статей передбачає штраф, обмеження та позбавлення волі: від 2 до 5 років”.

Стало відомо, що Золочівський районний суд Львівської області розглядає справу про “Погрозу або насильство щодо працівника правоохоронного органу”. Сторони по справі: потерпілі – Качмар Іван Григорович і Тарасовська Оксана Ігорівна, обвинувачений – Кінаш Богдан Іванович.

12 квітня під судом відбувся пікет, під час якого жителі Задвір’я розповіли свою версію тогочасних подій, люди кажуть, що порушили їх права.

Судове засідання по справі обвинувачення Богдана Кінаша буде у травні. 

Запрошуємо поліцейських, котрі фігурують у цій справі до коментаря.

Поліцейський Андрій Гнида, котрого згадують люди у відео, відмовився від коментаря. З поліцейськими-потерпілими, наразі не вдалося знайти зв’язок.

Детально про все дивіться у відео.

Next Post

Вітання для Дрозд Надії Романiвни

Дорогу маму і бабусю Дрозд Надію Романівну вітають із 60-річним ювілеєм дочка Ірина з сім’єю та уся родина: «Дорогенька Мамо, i я, i Ігор, i діти, i ваші сестри, i вся родина – ми всі поздоровляємо вас з Днем народження! Нехай Господь береже Вас i дарує вам Многая літа. Нехай […]
Вітання