Конференція

У Львові пройде українсько-польська конференція з обговорення питань  екологічної безпеки на прикордонних територіях. Про це 11 травня повідомив голова Польсько-української Господарчої палати Яцек Пєхота під час прес-конференції за підсумками робочої зустрічі – «Польсько-українська співпраця в забезпеченні екологічної безпеки на прикордонній з Євросоюзом території та вирішення екологічних проблем Львівської області», яка відбулась у Львові.

Участь у зустрічі взяли державний секретар  Міністерства охорони навколишнього середовища Польщі Станіслав Павловський, заступник голови Львівської обласної ради Валерій П’ятак, начальник управління міжнародного співробітництва Львівської ОДА Лев Захарчишин.
Такі конференції проходитимуть щорічно, почергово на території України та Польщі. «Про проведення заходу ми домовились з головою Львівської ОДА Михайлом Цимбалюком під час конференції в місті Красічині (Польща) 28-30 березня «Українсько-польський кордон: шанс чи бар’єр соціально-економічного розвитку»», – додав Я. Пєхота.

За матеріалами: ЛОДА

Залишити відповідь

Next Post

Основні мистецькі заходи та фестивалі, які відбуватимуться у містах обласного значення та районних центрах Львівщини

Основні мистецькі заходи та фестивалі Львівщини на травень – листопад 2011: Фестиваль вокальних колективів «Пісенне Розточчя» – травень,  м.  Жовква; Фестиваль театрального мистецтва «Театральне Надбужжя» –  травень-червень, м. Кам’янка-Бузька; Молодіжний фестиваль «Земля Героїв – Зашків» – червень, м. Зашків; Фестиваль-конкурс театральних колективів «Свитазівські притупи» – червень,  м. Сокаль; Обласний огляд-конкурс хореографічних колективів «Свитазівські […]