Конференція «Львівщина без сиріт» об’єднає небайдужих до долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки

27 квітня в м. Львові пройде регіональна конференція «Львівщина без сиріт». Про це повідомив начальник Служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис.

Мета проведення конференції «Львівщина без сиріт» – об’єднати в Львівській області всіх небайдужих до долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які потребують влаштування у сімейні форми виховання, та тих, хто працює у сфері допомоги дітям.

Основним завданням конференції є обмін досвідом у справі подолання дитячого сирітства та об’єднання зусиль для зменшення кількості дітей-сиріт в області.

Ініціатором заходу виступив Альянс «Україна без сиріт» спільно з Службою у справах дітей Львівської облдержадміністрації, громадськими та церковними організаціями. Серед них – Комісія Родини Української Греко-Католицької Церкви, благодійний фонд «Дитячі Стежинки», всеукраїнська громадська християнсько-просвітницька організація «Нова Надія», благодійний фонд «Відроджені любов’ю» та приватний дитячий будинок «Благодать». Про це нам  повідомили у Львівській облдержадміністрації.

Початок конференції о 10.00 за адресою: 79017, м. Львів. вул. Вахнянина, 29 (Погулянка), Центр творчості дітей та юнацтва Галичини.

Залишити відповідь

Next Post

Громадяни-інваліди будуть забезпечені засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення

Як нам повідомили у Львівській облдержадміністрації, на виконання соціальних ініціатив Президента України, з березня 2012 року органи праці та соціального захисту населення розпочали формування списків громадян, які мають право на безкоштовне забезпечення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення. Про це повідомила заступник начальника головного управління соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Оксана […]