Кому вигідно не чути думку людей, щодо золочівського смітника? (відео)

Роками мешканці Єлиховицької сільської ради та Золочева оббивають пороги щодо наведення ладу на Золочівському смітнику. Люди навіть на сміттєзвалищі проводили акцію протесту.  “Львівтрансгаз” не раз фіксував порушення щодо охоронної зони газопроводу стратегічного значення (біля сміттєзвалища проходить газова труба високого тиску).

За крайні три роки виросли сміттєві гори, не без участі львівського сміття, яке возили на смітник, а може і досі возять, бо золочівський мер підписав меморандум. Возили львівське сміття по ночах, ховаючись від місцевої громади, яка вимагала відкликати підпис під “сміттєвим меморандумом”.

Поліетиленові пакети з смітника вітер розкидає далеко на всі поля і вулиці, попід будинки сіл та міста, що довкола смітника. Також є проблема щурів, котрі, як розповідають місцеві жителі “ходять пішки зі смітника”. Кілька років тому на території Єлиховицької сільської ради стався летальний випадок – через укус щура, померла жінка. Людям обіцяли, що у 2019 році буде рекультивація…

АЛЕ ЧУДА НЕ СТАЛОСЯ. Як людей не чули, так  і не почули. 12 червня на сайті Золочівської районної раді з’явилася інформація:

“12 червня 2019 року у кабінеті голови районної ради відбулася нарада з керівниками територіальних громад щодо співробітництва громад у формі реалізації спільного проекту щодо будівництва полігону твердих побутових відходів в с. Єлиховичі Золочівського району Львівської області.
На нараді озвучено Звернення до Львівської обласної ради щодо внесення змін в додаток №4 до рішення Львівської обласної ради №580 від 21.12.2017 «Про затвердження Стратегії управління відходами у Львівській області до 2030 року», а саме: виключити з переліку полігонів, яких необхідно рекультивувати, полігон твердих побутових відходів в с. Єлиховичі.

На вище згаданій нараді були кілька голів сільських рад в тому числі голова Єлиховицької сільської ради (мешканці якої найактивніше боряться зі смітником), голова районної ради та мер Золочева, який вже від давніше лобіює питання щоб смітник не рекультивували. За нашими даними, бажаного підпису голови районної ради та голови Єлиховицької сільської ради на зверненні мер Золочева не отримав.

Складається враження, що міський голова Золочева та різного роду прихвосні чим дальше тим, менше чують людей. Кажуть, що зі сміттям такі проблеми, бо хтось на ньому заробляє чималі гроші, які очевидно, що не пахнуть, так як золочівський смітник.

Кому вигідно не чути думку людей, щодо золочівського смітника? Думайте.

До Вашої уваги відео за 2018 рік, а проблема та ж.

Залишити відповідь

Next Post

Відбудеться сесія Золочівської міської ради

13 червня 2019 року відбудеться сесія Золочівської міської ради. Початок о 10 год. Поділіться цим у соцмережах: