Кому і коли слід брати кредит онлайн?

У яких випадках варто звернутися до послуг МФО? Це питання часто виникає у потенційний позичальників. Мікрокредитування стало дуже популярним в останні роки, кожний 8-й українець користувався послугами таких компаній. Це зручно, адже можна отримати потрібну суму в будь-який момент. Такі організації видають гроші навіть у свята і вночі.
Звернутися до послуг МФО слід, якщо вам знадобилася невелика сума терміново. Такі компанії видають до 20 000 гривень на термін до 30 днів. Компанії позиціонують послуги як «гроші до зарплати», і, дійсно, люди зазвичай беруть 3000–4000 гривень, цієї суми вистачає на деякий час і невеликі покупки.
Якщо терміново потрібні гроші, краще взяти їх тут. Кредит онлайн доступний цілодобово, отримати гроші можна навіть у вихідні і свята, коли інші фінансові організації не працюють.

Хто може взяти позику?

Кредит онлайн може отримати будь-який повнолітній громадянин України незалежно від рівня доходу і місця роботи. Кредитна історія також неважлива, навіть ті, хто занесений до чорних списків банків, можуть розраховувати на схвалення.
Для отримання коштів необхідно досягти повноліття (верхня межа віку зазвичай становить 65 років) і мати:
◆ український паспорт;
◆ ідентифікаційний код;
◆ активну банківську карту;
◆ доступ до Інтернету.

Як оформити позику?

Щоб отримати кредит, потрібно близько 30 хвилин вільного часу, а зазвичай навіть менше, 15–20 хвилин.
Клієнтові потрібно:
◆ Вибрати сервіс мікрокредитування.
◆ Зазначити суму і термін позики.
◆ Заповнити анкету: вказати дані про себе, місце роботи, рівень доходу та місце проживання.
◆ Пройти перевірку банківської карти, на якій має бути не менше 5 гривень.
◆ Дочекатися рішення за заявкою.
◆ Підписати кредитний договір за допомогою електронного підпису.
У разі схвалення гроші переводять відразу ж.
Мікрокредитування має безліч переваг. Це і швидкість оформлення позики, і доступність сервісу в будь-який час і день. Але головний плюс такого способу кредитування – лояльне ставлення до клієнтів. Тут отримати позику може людина з будь-яким рівнем доходу і навіть той, хто працює неофіційно. Не потрібні поручителі й довідки, процедура проста і безпечна.

Next Post

Звітність з ПДВ подається за оновленою формою

Буськe управління ГУ ДПС у Львівській області інформує, що наказом Мінфіну України від 20.11.2019 № 488 внесено зміни до форм та порядку заповнення, подання податкової звітності з податку на додану вартість. Наказом передбачено внесення змін до форми декларації з ПДВ, форми уточнюючого розрахунку податкових зобов’язань з ПДВ у зв’язку з […]