Комісія прийняла рішення ввести у с. Заставне комплекс заходів щодо посилення карантину

Як “Золочів.нет” повідомили у Золочівській РДА, голова райдержадміністрації Василь Маркевич провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, сьогодні, 10 липня 2020 року.

“Обговорено питання про вжиття додаткових заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 в с. Заставне на території Заставненської сільської ради .
Прийнято рішення про те, що з 11 липня 2020 року ввести на території с. Заставне Заставненської сільської ради комплекс додаткових заходів щодо посилення карантинних обмежень”, – йдеться у повідомленні Золочівської РДА

ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє, що станом на 10.07.2020 року у Львівській області зареєстровані 6763 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, у Золочівському районі – 49.

Next Post

Послуги по перевезенню людей

Надаю послуги по перевезенню людей бусом Мерседес Віто, для підприємств, агрофірм (розвезення людей – комбайнерів, трактористів, обідів по полях). Тел.: 0989306103. Поділіться цим у соцмережах: