Команда станції юних техніків Золочівщини гідно виступила на Чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації

В 2016 – 2017 навчальному році при Золочівській станції юних техніків було відновлено гурток спортивної радіопеленгації “Охота на лис”, який в 90-х роках під керівництвом таких фанатів, як Пеля З.М. та Косторніченко О.М. був відомий не тільки на теренах України, але й далеко за її межами. Багато учнів за цих півроку випробували свої сили на витривалість, спритність, знання роботи радіостанцій.

І як підтвердження результатів своєї роботи команда станції юних техніків Золочівщини взяла участь у Чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації.

З 6 по 9 травня 2017року у Львові проходив Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації на подовжених дистанціях.

Львівщина вже десятки років не брала участь в подібних змаганнях. І ось цього року команду Львівської області представляли: тренер Золочівської станції юних техніків О.М. Косторниченко та вихованці радіоспортивного гуртка.
В програму змагань були включені спринт, класика 3,5мГц, класика 144 мГц та фоксорінг (радіоорієнтування). Начальником дистанцій на цих престижних змаганнях був тренер зі спортивної радіопеленгації з м. Золочева – З.М. Пеля.
Складні по рельєфу лісові масиви поблизу Львова, поставили перед учасниками змагань непрості завдання. В змаганнях брали участь 186 спортсменів, включаючи іноземних представників.
Відрадно, що золочів’яни виступили досить гідно. О.М.Косторниченко в класиці 144 мГц посів 4 місце, в діапазоні 3,5мГц – 3 місце, фоксорінг – 4 місце.
Б.В.Воєвода – гуртківець станції юних техніків, учень 7 класу ЗОШ І-ІІІст. №4, в спринті був четвертим, в діапазоні 3,5мГц -13 місце, в класиці 144 мГц – 3 місце, фоксорінг -15 місце.

Радіоспортивний гурток Золочівської станції юних техніків запрошує всіх бажаючих хлопчиків та дівчаток 3-8класів в свої ряди.
Контактні телефони тренерів:
З.М.Пеля-098 131 5841
О.М.Косторниченко-097 817 4002

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Залишити відповідь

Next Post

Про реорганізацію загальноосвітніх навчальних закладів та опорні школи у Золочівській райраді

11 травня 2017 року відбулася ХІV (позачергова) сесія районної ради. На сесії зареєструвалося 25 депутатів. Пленарне засідання вів голова районної ради Олег Банах. Згідно запропонованого порядку денного депутати розглянули одне питання «Про реорганізацію загальноосвітніх навчальних закладів, утворення філії опорного закладу Сасівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» […]