Команда із Золочівщини перемогла в КВК

kvk320 квітня 2012 року у  Буську відбувся профорієнтаційний КВК  фіналу «Крок до мети».  Участь у КВК взяли наступні команди:

Перемогу у КВК отримала Білокамінська команда “АК 2012 “. Переможцям та учасникам гри вручено кубок,  грамоти та цінні подарунки.

В команді, що представляла Золочівщину, “АК 2012 “, зіграли  учні 7-11 класів (11 учасників команди). 7 травня у місті Львові команда буде брати участь у фіналі профорієнтаційного КВК серед команд Львівської області.

Приємно нагадати, що у  2011 році,  Золочівська команда «Коровай» зайняла перше місце в ? фіналу, та третє місце в фіналі  у місті Львові.

Метою профорієнтаційного КВК «Крок до мети» є проведення ефективної профорієнтаційної роботи з учнівською МОЛОДДЮ ДЛЯ формування у школярів мотивації до праці та свідомого професійного вибору професії з врахуванням потреб ринку праці.

Організаторами профорієнтаційного КВК «Крок до мети» є Львівський обласний та Золочівський районний центри зайнятості, а також головне управління освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

 

Залишити відповідь

Next Post

Цифрове телебачення доступне у Золочеві

Останнім часом  усіх жителів України цікавить новина про перехід з аналогового  на цифрове телебачення.  “Золочів.нет” вирішив  дізнатися для своїх читачів, як підключитися до цифрового телебачення. Цифрове телебачення – це новий інноваційний тип технології передачі сигналу, що  дозволяє підвищити якість зображення, звуку, кількість каналів. А також  цифрове телебачення надає можливість  транслювати […]