Коли призначається Спазмалгон та як він діє 

Спазмалгон – препарат, відомий своєю надійністю та дієвістю. Він часто застосовується під час виникнення та розвитку цілого переліку хвороб, тому що має антиспазматичну, м’язорелаксуючу та болезаспокійливу дію. Купити цей лікарський засіб можна в багатьох аптеках, а за посиланням https://liki.ua/ru/shop/brands/spazmalgon-9801 легко дізнатися найвигіднішу ціну.

Діючі речовини

Ефективність Спазмалгону зумовлена комбінацією трьох діючих речовин:

  1. Пітофенону гідрохлориду, який спричиняє розслаблення гладкої мускулатури.
  2. Метамізолу натрію, який має виражені знеболювальні та жарознижувальні властивості, а також протизапальну та спазмолітичну дію. Усе це зумовлено здатністю речовин пригнічувати синтез простагландинів та ендогенних алгогенів, підвищувати поріг збудливості в таламусі. 
  3. Фенпіверинію броміду, який зменшує тонус і моторику гладкої мускулатури шлунка, кишківника, жовчних та сечовивідних шляхів.

Разом ці речовини є ефективними під час боротьби з болем, спазмами, запаленням внутрішніх органів. 

Призначення препарату

Спазмалгон застосовується переважно під час спазмів гладких м’язів внутрішніх органів, а саме:

  • ниркових коліках та запаленні сечовивідних шляхів, що супроводжуються болем та розладами сечовипускання;
  • спазмах шлунка та кишківника, печінкових коліках, дискінезії жовчних шляхів;
  • спастичній дисменореї.

Попри те, що препарат відпускається без рецепта, не можна застосовувати його безконтрольно. Бажано не тільки ознайомитися з інструкцією на сайті Liki.ua, а і проконсультуватися з лікарем, отримати від нього рекомендації з дозування та режиму прийому ліків. Усе це дасть змогу уникнути можливих побічних ефектів та ускладнень. Також вкрай важливо якнайшвидше звернутися за медичною допомогою, якщо стан хворого гіршає. 

Спазмалгон є комбінованим препаратом, що знімає спазми й біль м’язів органів травного тракту, а також має протизапальну дію. Перед застосуванням медикаменту важливо проконсультуватися з лікарем і дотримуватися всіх його рекомендацій. 

Next Post

Волонтери будуть їхати на схід: можна дати передачі

Волонтери (Михайло Костик) будуть їхати на схід 04.04.24 р. Прохання передачі для хлопців привезти до 12 год в четвер. Контактний тел. 0676748683. Поділіться цим у соцмережах:
авто