Коли надсилається податкова за наявності податкового боргу

Буськe управління ГУ ДПС у Львівській області повідомляє, що відповідно до п. 59.3 ст.59 Податкового кодексу України податкова вимога надсилається не раніше першого робочого дня після закінчення граничного строку сплати суми грошового зобов’язання.
Податкова вимога повинна містити відомості про факт виникнення грошового зобов’язання та права податкової застави, розмір податкового боргу, який забезпечується податковою заставою, обов’язок погасити податковий борг та можливі наслідки його непогашення в установлений строк, попередження про опис активів, які відповідно до законодавства можуть бути предметом податкової застави, а також про можливі дату та час проведення публічних торгів з їх продажу.
Податкова вимога надсилається (вручається) також платникам податків, які самостійно подали податкові декларації, але не погасили суми податкових зобов’язань у встановлені ПКУ строки, без попереднього надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення (п. 59.4 ст. 59 ПКУ).
Згідно із п. 59.1 ст. 59 ПКУ у разі коли у платника податків виник податковий борг, контролюючий орган надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.
Податкова вимога може надсилатися (вручатися) контролюючим органом за місцем обліку платника податків, в якому обліковується податковий борг платника податків.
Податкова вимога не надсилається (не вручається), якщо загальна сума податкового боргу платника податків не перевищує шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. У разі збільшення загальної суми податкового боргу до розміру, що перевищує шістдесят неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, контролюючий орган надсилає (вручає) податкову вимогу такому платнику податків.

Cектор забезпечення роботи
Буського управління ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

ЧОРНА П’ЯТНИЦЯ в "Комп’ютерному Всесвіті"

ЧОРНА П’ЯТНИЦЯ! До -75 % знижки на: 💸 Ноутбуки 💸 Смартфони 💸 Телевізори 💸 Sony PlayStation та ігри! З 27.11 по 2.12 завітай у Комп’ютерний Всесвіт (активне посилання) та дізнайся більше:🛒Комп’ютерний Всесвіт: м. Золочів, вул. Шашкевича, 1. Поділіться цим у соцмережах:
ЧОРНА П’ЯТНИЦЯ в "Комп’ютерному Всесвіті"