Коли запрацює світлофор на об’їзній дорозі Золочева?

Ми зробили запит у службу автомобільних доріг Львівщини, щодо світлофора на об’їзній дорозі Золочева, освітлення, розмітки і прибирання снігу, льоду…

Отож, у Службі автомобільних доріг Львівської області нам повідомили наступне:

“Роботи з встановлення світлофорного об’єкту на автомобільній дорозі  H-02 Львів-Тернопіль км 67+620, згідно розробленого проекту незавершені і будуть продовжені  в поточному 2017 році. Для зняття соціальної напруги, в даний час проходить процедура підключення світлофорного об’єкту до електромереж, документи подані у Золочівський РЕМ.

З питання нанесення розмітки на автомобільній дорозі  H-02 Львів-Тернопіль, в тому числі на зазначеному перехресті, повідомляємо, що дана ділянка автодороги перебуває на стадії ремонту і на ній нанесено тимчасову осьову розмітку та 1.14.1 “Нерегульований пішохідний перехід”.  Зокрема в поточному році заплановано виконати роботи з влаштування верхнього шару покриття і відповідно будуть проведені  роботи з нанесення горизонтальної дорожньої розмітки.

Щодо проведення роботи з прибирання снігу та льоду на автодорозі  H-02 Львів-Тернопіль повідомляємо, що експлуатаційне утримання даної автодороги здійснює  ТзОВ “Авакс-Проф”.

Уважно розглянувши фотографії, які подані у вашому запиті із засніженою проїзною частиною, інформуємо, що на них зображені вулиця Січових Стрільців м.Золочів, яка перетинає автодорогу H-02 Львів-Тернопіль, і відповідно знаходиться на балансі  Золочівської міської ради.

Встановлення додаткових обмежувачів швидкості на зазначеній ділянці автодороги H-02 Львів-Тернопіль недоцільно, оскільки на ній встановлений світлофорний об’єкт, окрім того дана ділянка проходить в межах населеного пункту м. Золочів, і відповідно на ній згідно розподілу 12 Правил дорожнього руху діє обмеження максимальної швидкості руху до 60 км/год.

Як було зазначено у п.1 цього листа, роботи з реалізації проекту влаштування світлофорного об’єкту на автомобільній дорозі  H-02 Львів-Тернопіль в м. Золочів, будуть продовжені в поточному місяці. Зокрема даним проектом передбачено влаштування штучного освітлення. Роботи з влаштування освітлення планується виконати в поточному 2017 році, при виділенні фінансування на завершення робіт з державного або місцевого бюджетів.”

Отож, очікуємо виконання робіт та будьмо пильні на автодорогах, адже через погодні умови на дорогах може бути слизько.

Залишити відповідь

Next Post

МАСШТАБНА ДТП У ПОЛЬЩІ: ЗІТКНУЛИСЯ 76 АВТОМОБІЛІВ

У центральному регіоні Польщі, поблизу міста Пйотркув-Трибунальський Лодзького воєводства, в одному й тому ж місці по обидві сторони автомагістралі через сильний туман сталися масштабні ДТП. У аварію загалом потрапили 76 автомобілів – десятки осіб отримали поранення. На місці інциденту працює близько 100 поліцейських та понад 70 рятувальників. Про це інформує […]