Коли рахунок-фактура вважається первинним документом?

Міністерство фінансів України надало роз’яснення щодо особливостей застосування первинних документів в бухгалтерському обліку (лист від 16.02.2017 № 31-11410-06-5/4339).
Оформлений належним чином рахунок-фактура (інвойс) може бути підставою для відображення в бухгалтерському обліку господарської операції з постачання товарів, робіт (послуг) без складання акта приймання-передачі тільки у разі його оплати, що підтверджується відповідними документами.
Документами, що підтверджують оплату, можуть бути платіжне доручення, розрахунковий чек, касовий чек, розрахункова квитанція, виписка з карткового рахунку, квитанція до прибуткового касового ордера тощо.
Рахунок-фактура може бути складений у паперовій або в електронній формі та повинен мати реквізити, які дають змогу ідентифікувати господарську операцію та її учасників, зокрема: назву підприємства, від імені якого складено рахунок-фактуру; назву контрагента; зміст та обсяг господарської операції, одиницю виміру господарської операції; особистий підпис або інші дані, що дають змогу ідентифікувати особу, яка брала участь в оформленні рахунку-фактури.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

Залишити відповідь

Next Post

У Перемишлянському підрозділі «Електроконтакт Україна» відбулося нагородження кращих працівників

27 лютого у Перемишлянському виробничому підрозділі «Електроконтакт Україна» відбулося нагородження найкращих працівників за показниками якості та найактивніших учасників процесу постійного покращення. Директор Перемишлянського виробничого підрозділу ТзОВ «Електроконтакт Україна» Андрій МЕТЕЛЮК зазначив, що нещодавно було проведено наглядовий аудит, який проводила німецька незалежна аудиторська компанія, і в чергове  підтвердили те, що на […]