Колективи Бущини виступили на головній площі Львова (відео)

Буськ

23 червня, за підтримки Буської міської ради, на головній площі Львова, біля памʼятника Тарасу Шевченку, відбулося мистецьке обрядове дійство «Зелені свята» та «Івана Купала», за участі Народних, Зразкових та аматорських художніх колективів Буської територіальної громади.

Колоритними та яскравими були танцювальні постановки від Народної хореографічної студії «Арніка» кер. А. Діяк та Зразкового ансамблю танцю «Нові Зірки» кер. М. Цюпка. Вражали автентичним виконанням вокальний колектив «Відижо» НД. с.Ожидів зав. М.Коза, а Народна вокальна формація «Надбужанки» кер. І. Лаврін тішила публіку сучасними і давніми українськими хітами.

Стародавні обряди українського весілля та автентичних хороводів на свято Купала представили учасники Народного театрального колективу «Свічадо» кер. О.Шквір.

Численна публіка тепло вітала кожен виступ, а на завершення програми всіх присутніх львівʼян та гостей міста частували бузецьким короваєм.

Дякуємо Богу і ЗСУ за час без тривог і за можливість популяризувати нашу унікальну українську культуру в піснях, обрядах і танцях!

Відео, текст: Любов Ціхоцька Огороднік.

Next Post

Вдалося повернути з російського полону ще 10 людей, серед них — священники

Вдалося повернути з російського полону ще десятьох наших людей. Попри всі складнощі, повідомив Президент України Володимир Зеленський. “Наріман Джелял, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу, захоплений у Криму ще у 2021 році. Олена Пех та Валерій Матюшенко – цивільні, які були в полоні ще з 2017–2018 років. Богдан Гелета та Іван […]