Кобзаре рідний, з нами завжди ти!

Разом із Тарасом Шевченком ми навчаємося шанувати і любити рідну землю, рідний народ, рідну мову, рідну матір. Його твори для багатьох стали справжньою енциклопедією історії українського народу, донесли велич та героїзм козацької доби того часу. Відроджують у душах читачів повагу до героїчних предків, народжують у серцях найкращі почуття, такі як патріотизм та національну гідність.
12 березня 2015 року в читальному залі Золочівської центральної районної бібліотеки імені І.Франка був проведений усний журнал “Кобзарю рідний, з нами завжди ти!” за такими сторінками:

1.”Кобзар” Тараса Шевченка в нашій душі;
2. Шевченко і сучасність;
3. Шевченків “Заповіт”.

Бібліотекарі Шафранська В.В. та Мацюк С.І .розкрили сторінки життя і творчості Кобзаря. Могуттям слова і глибинною правдою уже понад двісті літ Шевченко б’є на сполох за кривди і образи, пробуджує гідність людини у кожному , плекає і згуртовує націю, розбуджує історичну пам’ять, кличе наших сучасників на боротьбу з несправедливістю, єднаючи наше минуле, сучасне і майбуття.

Щиро і натхненно звучала поезія у виконанні бібліотекаря Оксани Кармазин.

В ході проведення заходу було використано відеоматеріали на вірші Шевченка “Реве та стогне Дніпр широкий” та “Заповіт”.

Пам’ять про геніального поета, Кобзаря, художника, критика ніколи не вмре в людських серцях. Його твори житимуть вічно. Вони вічно хвилюватимуть людську душу.


Залишити відповідь

Next Post

Чи можна навчити українців не смітити?

На сьогодні в Україні проблема смітників – одна з найважливіших і найактуальніших серед проблем забруднення навколишнього середовища. Неймовірний бруд – перше, що впадає в око. З таненням снігів вилізли на поверхню сліди нашого безкультур’я – сміття на узбіччях доріг, на схилах біля населених пунктів, на узліссях, у парках та багатьох […]