Книга: Сашко Білий: життя, мов спалах (відео)

Олександр Музичко («Сашко Білий») був непересічною особистістю у плеяді українського національно-визвольного руху. Член УНА-УНСО, Герой Чеченської війни, керівник бойового підрозділу УНА-УНСО «Вікінг», керівник особистої охорони президента Ічкерії Джохара Дудаєва, майданівець, координатор силового блоку «Правого сектору» в Західній Україні. Його іменем була названа вулиця в Грозному, а про його подвиги складали легенди. Підло вбитий двома пострілами в серце в ніч із 24 на 25 березня 2014 року працівниками МВС.

Книга матеріалів, спогадів і фотодокументів про Сашка Білого буде цікавою усім, кому не байдужа історія сучасної України та її визначні імена. Стане дороговказом для всіх тих, хто шукає правди, справедливості і готовий вчитися у найкращих – у сучасних Героїв сучасної незалежної України.

Замовляйте 👉📱 068 165 1865 ⠀⠀⠀⠀
Або на сайті 💻 http://ps-right.com/uk

Next Post

Інтерв'ю: Олександр Фірцак про осередок "Правого сектору" у Золочеві, війну на сході України... (відео)

Голова Львівської обласної організації Політичної Партії “Правий сектор” Олександр Фірцак в інтерв’ю розповів про візит на Золочівщину, участь Правого сектору в акціях протесту для підтримки української мови, проблеми та перспективи Правого сектору на Львівщині, про вибори, золочівський осередок, про проблему щодо можливого будівництва церкви московського патріархату. Також ми дізналися реальну […]