Княжицький підтримав КОТЕЛЯК

Цими днями Львівщину відвідав генеральний директор єдиного опозиційного телеканалу країни – каналу ТВі Микола Княжицький. Відомий журналіст  зустрівся з місцевою громадою, щоб висловити вдячність за підтримку телеканалу в боротьбі за його існування в інформаційного просторі України. Не оминув він і теми прийдешніх виборів, а саме, закликав не підтримувати  кандидатів-самовисуванців у цих виборчих перегонах, натомість, підтримувати узгодженого кандидата від Об’єднаної опозиції в окрузі.

Микола Княжицький переконаний, що свідомі люди повинні голосувати за ту партію, яка відстоює їхні інтереси: «Так от, Об’єднана опозиція ВО «Батьківщина» відстоює їхні інтереси, а самовисуванці не повинні обманювати. Якщо вони обманюють, це треба викривати, казати: «Ти обманюєш. Це неправда». За його словами, якщо самовисуванець каже, що він об’єднаний, єдиний від ще когось – це маніпуляція.

За словами Миколи Княжицького, мешканці Перемишлянського виборчого округу повинні  підтримати на виборах єдиного кандидата від опозиційних сил  Ліду КОТЕЛЯК – порядну людину, яка жодного разу за свою політичну кар’єру не зрадила та не підвела людей, які на неї покладались, навіть  після того, як партію «Батьківщина» не допустили до участі у виборах до місцевих рад у 2010 році.

“Сьогодні маю нагоду стояти  поруч із жінкою, яка майже двадцять років розвиває та популяризує українську пісню, яка в патріотичному дусі виховує власних дітей, яка турбується про знедолених дітей, яка хоче підняти з колін малий і середній бізнес. Попри усі намагання влади спотворити результати народного волевиявлення та не допустити до перемоги справжніх опозиціонерів, у наступний парламент пройдуть люди, які покажуть нову якість політики і зможуть змінити країну. У 123 окрузі таким  кандидатом є Ліда КОТЕЛЯК», – зазначив Микола Княжицький

Відомий громадський діяч додав, що українці житимуть в демократичній країні тільки тоді, коли їхні інтереси в парламенті представлятимуть особи, які не словом, а ділом прагнуть служити українському народові.

Ольга Антонова

Залишити відповідь

Next Post

Відбулася зустріч профспілкового активу району з керівництвом Об’єднання профспілок Львівщини

10 жовтня, в сесійній залі Золочівської районної ради  відбулася нарада-зустріч профспілкового активу району з керівництвом Об’єднання профспілок Львівщини. Про це нам повідомили у Золочівській районній раді. Перед присутніми виступили Будзан М.М. – заступник голови  Об’єднання профспілок Львівщини та Вавринкевич І.Д. – правовий інспектор ОПЛ з питань правового захисту членів профспілки, […]