Як уболівальники підтримували свою команду у Скваряві (відео)

vbolivalnukuНапередодні першого домашнього поєдинку ¼ фіналу кубка «Весни», на стадіоні села Скварява, за участі «Княжих Ланів» (Скварява, Княже) із «Форвардом» (Струтин), найпалкіші уболівальники команди провели авто-мото фан-марш.

У дійстві прийняли участь понад 15 автомобілістів і 10 мотоциклістів, які проклали маршрут із жовто-блакитними та червоно-чорними прапорами від костелу до стадіону. В загальному у дійстві взяли участь понад 50 палких уболівальників місцевої команди. Про це «Золочів.нет» повідомив Андрій Тарнавський.

knazi lanuТака підтримка не лишилася осторонь і «Княжі Лани» успішно завершили футбольний поєдинок з результативним рахунком 3:0.

Нагадаємо, футбольна команда «Княжі Лани» дебютувала минулого року. І за один рік здобула чимало нагород. Зокрема Кубок «Золота осінь 2012» , кубок «Токаря» та «Данчука». Також команда пробила собі путівку у першу лігу футбольних баталій Золочівського району.

ФК «Княжі Лани» була створена завдяки директору ТзОВ «Княжі лани» Починку Андрію Івановичу та «ПП» Свереді Олегу Васильовичу.

Залишити відповідь