«Княжі Лани» отримали впевнену перемогу. Турнірне становище Чемпіонату Золочівського району з футболу

footbalФутбольна команда «Княжі Лани» зустрілася в сьогодні в 11 турі першості Золочівського району з футболу 1 ліги з командою «Колос» на арені в с.Скварява. Матч виявився легким для господарів. Оскільки вже на 15 хвилині ворота суперника було подолано Андрієм Починком. А ще через деякий час цей гравець відзначився повторно.

Хоч наставник В.Вільшанецької команди підбадьорював своїх гравців, але це їм не допомогло, так як їхні ворота були пробиті знову і знову Шурготом Пилипом та Собчинським Ігорем. Перший тайм закінчився з рахунком 4:0, без будь яких серйозних моментів для «Княжих Ланів». В 2 таймі «Колос» дещо жвавіше почав свою гру і навіть створив дуже серйозний гострий момент для господарів з яким блискавично впорався голкіпер «Княжих Ланів» Назар Плотиця. Далі гравці Ланів практично не покидали частину поля суперника і реалізували атаку в якій знову відзначився третім забитим м’ячем Андрій Починок. Після 5 забитого гола суперники отримали шанс відзначитися з пенальті після порушення правил в штрафному майданчику гравцем команди господарів, і цей шанс вони реалізували вдало. Дещо згодом голом в ворота «Колоса» відзначився повторно Шургот Пилип. А наприкінці 2 тайму і Гвоздик Тарас. Також матч був перерваний на 3 хвилини в 2 таймі, так як тренер «Колоса» почав відкрито ображати гравців «Княжих Ланів» нецензурною лайкою, що не сподобалося ні адміністрації команди ні самим уболівальникам. Все це переросло в невеличку штовханину яку доволі швидко призупинили і дозволили спокійно продовжити гру. Отже рахунок цієї гри 7:1.

Про це «Золочів.нет» повідомив Андрій Тарнавський.