Князєва лишили в МВС радником Авакова

Колишній очільник Національної поліції Сергій Князєв став радником міністра внутрішніх справ Арсена Авакова на громадських засадах та увійшов до колегії міністерства. Про це пише Українська правда.

Джерелоповідомлення на сайті МВС

Пряма мова Арсена Авакова: “Я хочу подякувати Князєву за роки праці в поліції взагалі та за роки праці на посаді Голови Національної поліції. Ми всі пам’ятаємо, що ви зробили для держави на Донбасі, в непрості часи в Закарпатті, в Рівненській області. Останні соціологічні дослідження показали, що рівень довіри до поліції становить 51% – це заслуга Сергія Князєва особисто в тому числі”.

Деталі: Аваков запевнив, що рішення про відставку Князєва – це “плановий крок, який не обумовлений негативними факторами та брудною інформаційною кампанією проти офіцера поліції”.

Аваков також повідомив, що за поданням голови Національної поліції від 9 вересня 2019 року, полковника поліції Вадима Трояна, який раніше обіймав посаду заступника міністра внутрішніх справ, призначено заступником голови НПУ. 

Next Post

Безпечна контурна пластика губ

З віком наші губи втрачають об’єм, набувають багато зморшок та становляться занадто тоненькими. Повернути молодість губам, виправити асиметрію, деформацію та інші недоліки зовнішності допомагає контурна пластика губ. Більшість пацієнтів розглядає цю процедуру як збільшення губ https://goldlaser.com.ua/nashi-uslugi/inektsiya-krasotyi/uvelichenie-gub, але сучасна косметологія намагається створити максимально натуральний вигляд губ, без зайвого об’єму. Процедура вихідного […]