Кличко поїде в регіони «піднімати людей» на протест

kluchkoЛідер партії УДАР Віталій Кличко заявив, що поїде в регіони, щоб закликати людей до спротиву діям влади.

Про це він сказав на брифінгу в Штабі національного спротиву, інформує прес-служба УДАРу.

«Після того, що відбулося у четвер у парламенті, Україна невдовзі може стати диктаторською країною, і єдиний вихід, щоб уникнути цього – активний спротив громадян», – наголосив Кличко.

«Ми готуємо попереджувальний страйк, і він відбудеться, наші депутати будуть брати активну участь у Автомайдані, я поїду по регіонах зустрічатися і піднімати людей. У неділю відбудеться Віче на Майдані Незалежності, і всі, хто не хоче жити при диктатурі, повинні прийти і сказати це. Настав час спротиву цій владі, оскільки протестів вона не чує», – додав лідер УДАРу.

Нагадаємо, сьогодні понад 100 громадських організацій в Україні оголосили загальнонаціональну мобілізацію на Майдані Незалежності у Києві.

16 січня більшість у Верховній Раді без обговорення прийняла держбюджет на 2014 рік, а також у незаконний спосіб – підняттям рук – протягнула ще 11 скандальних законів.

Джерело: ZAXID.NET


Залишити відповідь

Next Post

Вітання для АНАСТАСІЇ ШЕМЕЧКО

Анастасію Шемечко вітає її сестра Мар’яна Лащак. ТАКОЖ ВЕЛИКІ І ЩИРІ СЛОВА ВІТАННЯ ДЛЯ АНАСТАСІЇ ВІД БАБУСІ І РІДНИХ З УКРАЇНИ! Сестричко рідненька, вітаю тебе! Сьогодні у тебе вже свято – Сьогодні настав твій народження День, Спішу я тебе привітати! Бажаю тобі тільки гарного настрою, Здоров’я міцного на довгії роки! […]