Ключове за добу, що варто знати жителям Львівщини

Львівська ОВА, інформує про ключове за добу, що варто знати жителям Львівщини:

▪️29 жовтня о 17:40 сирени сповіщали про загрозу повітряно-ракетного удару ракетами «Кинжал» з території білорусі. Загроза не справдилася. У Львівській області все спокійно.

▪️Двома евакуаційними потягами на Львівщину прибули ще 170 вимушених переселенців.

▪️Чотирма поїздами зі Львівщини у Перемишль вирушили 554 особи.

▪️На всіх переходах у Львівській області на виїзд за добу оформили 21 тисячу 526 людей. На в‘їзд – 21 тисячу 572. З них українців – 20 тисяч 421.

▪️Поліція області опрацювала 1304 звернення щодо підозрілих людей та об’єктів.

▪️Сьогодні, 30 жовтня, відзначаємо День автомобіліста і дорожника. У цей день дякую насамперед перевізникам Львівської області, які від початку повномасштабної війни щодня роблять великий вклад в обороноздатність держави. Дякую за те, що завжди перебуваєте на контакті з управлінням транспорту та зв’язку Львівської ОВА та швидко реагуєте на потреби Львівщини. Ви допомагаєте евакуювати вимушених переселенців і розвозите їх по районах нашої області, ви також допомагаєте довозити наших захисників у зони активних бойових дій. Ваша праця – важливий вклад у нашу майбутню перемогу. Також дякую за щоденну сумлінну роботу працівникам дорожнього господарства, інспекторам управління патрульної поліції у Львівській області та працівникам відділу державного нагляду (контролю) у Львівській області Державної служби України з безпеки на транспорті.

Дякуємо ЗСУ за спокійний ранок.

Спокійного усім дня!

Next Post

ЗСУ за добу ліквідували 950 окупантів, загалом – 71200

За даними Генерального штабу ЗСУ, гарна була доба, найбільших втрат окупанти зазнали на Донецькому та Лиманському напрямках. Загальні бойові втрати противника з 24.02 по 30.10 орієнтовно склали: особового складу 71200 (+950) осіб ліквідовано, танків  ‒ 2672 (+13) од, бойових броньованих машин  ‒ 5453 (+52) од, артилерійських систем  – 1724 (+16) […]